• Profilo BD2053W2VN A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
 • Profilo BD2053W2VN A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
 • Profilo BD2053W2VN A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
 • Profilo BD2053W2VN A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
Karşılaştırmaya ekle
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da
Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da
Profilo BD2053W2VN A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Profilo BD2053W2VN A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Profilo BD2053W2VN A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

Profilo BD2053W2VN A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı

 • 454 litre iç hacminin yanında A+ enerji sınıfı sayesinde hem tasarruflu hem de çok kullanışlı.
 • Çift kapılı şık bir tasarıma sahip olan bu buzdolabı geniş iç hacminin yanında sessiz çalışma performansı ile dört mevsim soğutma ve gıda saklama ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor.
 • Profilo buzdolabının fonksiyonel ve esnek kullanıma uygun tasarlanan içi, yiyeceklerinizin ve saklayacağınız kapların hacmine göre yeniden şekillendirmenize olanak tanıyor.
daha fazla göster
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Özellikler

 • Genel Özellikler
 • Dokunmatik EkranBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • GöstergeBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Kullanım ŞekliSolo
 • Toplam Net Hacim420 lt
 • Ürün TipiÇift Kapılı
 • Performans
 • Enerji SınıfıA+
 • Enerji Tüketimi0.86 kWh / 24 saat
 • Ses Seviyesi43 dB

Yorumlar

Çok İyi
27 Kişi
İyi
6 Kişi
Vasat
1 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
07.05.2019 18:41Sade ve kaliteli bir dolap ayrıca genişliği de fena değil uygun fiyatına göre güzel özelliklere sahip.
04.05.2019 19:02a plus enerji sınıfında bulunan bir buzdolabı profilo markasını seviyorum çünkü sunduğu modeller hem yüksek performanslı oluyor hem de fiyat açısından da ucuz oluyor.Geniş bir dolap kalabalık aileler tercih edebilir.
25.04.2019 17:12Fiyatı muadillerine göre oldukça uygun bir dolap ayrıca çok tasarruflu geniş iç hacmi sayesinde kullanımı da çok rahat.
23.04.2019 18:50Az Watt harcayarak enerji tasarrufu sağlar. Böylece paranız cebinizde kalır.
11.04.2019 11:22buzluk kısmının üst trafta olması kullanım açısından kesinlikle daha avatajlı. buzluk kısmını sürekli kullanmadığım için üst tarafta olması benm için daha iyi. diğer türlü altta olunca üst kısma ulaşmak daha zor oluyor. rahat kullanım sağlamıyor. içi oldukça geniş kullanışlı. raflar yeterli. fiyatı da baya iyi diğer modellere göre.
06.01.2019 20:32Bu tarz buzdolapları çıktığından beri almak istiyordum çünkü çok hoş duruyordu. Mutfağım büyük olmadığı için bir türlü alamadım yani bir buzdolabını bile rahatça koyamazdım o mutfağa bu seneye kısmet imiş gerçekten çok memnunum yani kocaman Biz biraz kalabalık aileyiz işte çok fazla erzak dolaba koymak zorunda kalıyorum önceki tek kapılı dolaplar bana çok küçük geliyordu. Ama bunlar hem görünüşü itibarıyla çok güzel hem de içinin büyüklüğü camlarının dayanıklılıgı çok güzel çok rafının olması da tabii ki bir avantaj benim için markası da güvendiğim bildiğim bir marka herhangi bir pişmanlığım olmadı verdiğim parayı da valla hiç gocunmadan
06.01.2019 13:21Gardorap genişliğinde bir buzdolabı denilebilir.Rafları ayarlanabilir.Sebzelik kısmıda geniş ve ömürlerini uzattığını farkettim.Raf kısımlarıda geniş rahtlıkla ürünlerinizde yerleştirebilirsiniz.
05.01.2019 21:26profilonun çok şirin buzdolabı. Mağazasında baktım internetten aldım gerçekten de büyük fiyat farkları söz konusuydu. Gayet iyi oldu teslimatta da sorun çıkmadı allahtan. Genel olarak profiloyu incelerken en dikkat ettiğim şey malzeme kalitesi oldu, ancak malzemesi oldukça sert ve yıllarca götürecek tarzda. no frost olması ve orta seviye bir hacme sahip olması da hoşuma gitti. dondurucu kısmının biraz küçük olması can sıksa da genel olarak iyi.
13.08.2018 15:19çift kapılı bir buzdolabı için genişliği bence çok iyi düşünülerek oluşturulmuş çünkü bütün ihtiyaçlarımızı rahat bir şekilde koyabildiğimiz genişliği ile profilo kendisinden beklenileni yine ortaya koymuş
13.08.2018 14:18Kullanışlı olabilir,performansı iyi olabilir,hartta fiyatı da uygun olaiblir.Ancak değinmek istediğim çok mühim bir konu var.Artık buzdolaplarında şu kapak ve renk sisteminin kullanılmaya devam etmesi benim çok sinirimi bozan bir durum haline gelmeye başladı.Ziraz 20 sene önceki estetik algısından gram fazlası yok.Daha güzel tasarımlar ortaya çıkmaya başlamışken hala böyle tasarımlar çıkartma noktasında ısrar edilmesi benim gözümde markanın değerini çok fazla düşürüyor.Profilo bundan sonra umarım inox tasarımlarına daha çok ağırlık verir.
Daha Fazlasını Gör

İnceleme

09.07.2019Yazan:Editor Admin

Profilo BD2053W2VN Buzdolabı İnceleme

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz Profilo BD2053W2VN Buzdolabı, tasarımı ve öne çıkan tüm özellikleri mercek altında.
Profilo BD2053W2VN Buzdolabı İnceleme

Profilo BD2053W2VN Buzdolabı Fiyat ve Özellikleri

Bir evin vazgeçilmez eşyalarından olan buzdolapları gıdalarımızı koruması sebebiyle günlük hayat tempomuz ve sağlığımız üzerinde en çok etkisi olan beyaz eşyalardan biridir. Yanlış bir buzdolabı seçimi veya hatalı bir kullanım; yıl içerisinde birçok gıdanın çöpe gitmesine ve gereksiz enerji tüketimiyle bütçemizin ve doğanın zarar görmesine neden olur. Birçok markanın birçok ürünü mevcutken hem ekonomik hem de kaliteli bir ürün kullanmak istiyorsanız Profilo marka buzdolabı tam size göre. Profilo BD2053W2VN Buzdolabı özelliklerine gelin beraber bakalım.

Donanım ve Tasarım Özellikleri

Gelişen teknoloji ile buzdolapları çok çeşitli ebatlarda, birçok farklı özellikte, çok zengin bir ürün çeşitliliği ile insanların beğenisine sunulmaktadır. İç kısımlarında geniş bir alan sunulan buzdolapları, böylece daha çok malzemeyi de içine yerleştirme şansı bulunduruyor. Buzdolapları neredeyse 365 gün elektrik harcayan eşyalar olduğundan seçeceğimiz ürünün hangi enerji sınıfında olduğu hem ödeyeceğimiz elektrik faturaları hem de çevreye yaydıkları ısı nedeniyle küresel ısınmaya olumsuz etkilerinden dolayı önem taşımaktadır. Profilo BD2053W2VN Buzdolabı A+ enerji sınıfına sahiptir. Derinliği 77 cm olan Profilo BD2053W2VN Buzdolabı aynı zamanda 70 cm genişliği barındırmaktadır.

Buzdolabı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, dondurma kapasitesi ve enerji tüketimidir. Çift Kapılı seçeneği ile Profilo BD2053W2VN Buzdolabı dondurma kapasitesi 9 kg / 24 saat ve 0.86 kWh / 24 saat enerji tüketimine sahiptir. Hacim ise, buzdolabı modeli belirledikten sonra karar verilmesi gereken bir adımdır. İç hacmi belirleyen faktörler ise evde kaç kişinin yaşadığı, dolabı yerleştireceğiniz alan, dolap kullanma alışkanlıklarınız ve bütçeniz. Piyasadaki buzdolapları 60 litreden 600 litreye kadar değişen iç hacimlere sahip. Profilo BD2053W2VN Buzdolabı modeli 124 lt dondurma hacmine sahiptir. Soğutucu hacmi 320 lt , toplam hacim 454 lt ve yüksekliği 171 cm'dir.

Tazelik/No-Frost Teknolojisi

No-frost; buzdolaplarına ait bir özelliği ifade eden terimdir. Kısaca buzlanmanın oluşmaması olarak ifade edilebilir. Eski, klasik buzdolaplarının üst buzluk kısmında bilindiği üzere kendiliğinden bir karlanma meydana gelmektedir. No-frost buzdolaplarında ise oluşan bu karlanma otomatik olarak engellenmekte olup; buzdolabındaki nem oranı belli bir seviyenin üzerini aşamaz. No-frost buzdolaplarında evaporatör denilen ve buharlaşma işlemini gerçekleştiren bir mekanizma bulunmaktadır. Evaporatör sayesinde fanların da yardımıyla karlanma eritilip buharlaştırılmış olur.
No-frost buzdolapları bir açıdan da derin dondurucu özelliği taşımaktadır. Zira buzluk kısmı -20, -25 derecelere kadar soğutma yapabilmektedir. Diğer bir özelliği ise yiyecek ve içeceklerimizin daha uzun süreli saklanabilmesi, renklerinin ve kokularının bozulmaması, besin değerlerini çok fazla kaybetmeden saklayabilmesidir. Bunun sebebi ise No-frost buzdolaplarının soğutma işlemini daha hızlı yapabilmesi ve bu soğukluğu eşit ve homojen olarak buzdolabına dağıtmasıdır. Profilo BD2053W2VN Buzdolabı da No-frost özelliğine sahip bir üründür.

Profilo BD2053W2VN Buzdolabı Teknik Özellikleri

● Derinlik: 77 cm
● Genişlik: 70 cm
● Yükseklik: 171 cm
● Dondurma Kapasitesi: 9 kg / 24 saat
● Dondurucu Hacmi: 124 lt
● Enerji Sınıfı: A+
● Enerji Tüketimi: 0.86 kWh / 24 saat
● Kullanım şekli: Solo
● No-frost: Var
● Soğutucu Hacmi: 320 lt
● Toplam Hacim: 454 lt
● Ürün Tipi: Çift Kapılı

En ucuz Profilo BD2053W2VN Buzdolabı cimri.com’da! Profilo BD2053W2VN Buzdolabı fiyatı ve daha birçok buzdolabı modeline cimri.com’daki fiyat karşılaştırma ve incelemelerle bütçenize en uygun şekilde ulaşabilir ve tasarruf edebilirsiniz; unutmayın ki cimri.com tasarruf ettirir!

Cimri'nin Seçimi
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play
Karşılaştır