track source
 • Indesit DA2GL 19A11 A+ 507 Lt Kombi Tipi Buzdolabı
 • Indesit DA2GL 19A11 A+ 507 Lt Kombi Tipi Buzdolabı
Karşılaştırmaya ekle
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da
Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da
Indesit DA2GL 19A11 A+ 507 Lt Kombi Tipi Buzdolabı ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Indesit DA2GL 19A11 A+ 507 Lt Kombi Tipi Buzdolabı özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Indesit DA2GL 19A11 A+ 507 Lt Kombi Tipi Buzdolabı yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

Indesit DA2GL 19A11 A+ 507 Lt Kombi Tipi Buzdolabı

Derinlik 74 cm
Dokunmatik Ekran Belirtilmemiş
Dondurma Kapasitesi 6 kg / 24 saat
Dondurucu Net Hacmi 113 lt
 • Kombi tipi, çift kapılı ve şık bir tasarıma sahip olan bu buzdolabı geniş iç hacminin yanında sessiz çalışma performansı ile dört mevsim soğutma ve gıda saklama ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor.
 • Indesit buzdolabının fonksiyonel ve esnek kullanıma uygun tasarlanan içi, yiyeceklerinizin ve saklayacağınız kapların hacmine göre yeniden şekillendirmenize olanak tanıyor.
 • 507 litre iç hacmi bulunan Vestel buzdolabının A++ enerji sınıfı sayesinde tasarruflu olmayı hedeflemiştir.
daha fazla göster
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Özellikler

 • Genel Özellikler
 • Dokunmatik EkranBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • GöstergeBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Kullanım ŞekliSolo
 • Toplam Net Hacim474 lt
 • Ürün TipiKombi Tipi
 • Performans
 • Enerji SınıfıA+
 • Enerji Tüketimi409 kWh / Yıl
 • Ses Seviyesi43 dB

Yorumlar

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

09.07.2019Yazan:Editor Admin

Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı İnceleme

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı, tasarımı ve öne çıkan tüm özellikleri mercek altında.
Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı İnceleme

Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı Fiyat ve Özellikleri

Bir evin vazgeçilmez eşyalarından olan buzdolapları gıdalarımızı koruması sebebiyle günlük hayat tempomuz ve sağlığımız üzerinde en çok etkisi olan beyaz eşyalardan biridir. Yanlış bir buzdolabı seçimi veya hatalı bir kullanım; yıl içerisinde birçok gıdanın çöpe gitmesine ve gereksiz enerji tüketimiyle bütçemizin ve doğanın zarar görmesine neden olur. Birçok markanın birçok ürünü mevcutken hem ekonomik hem de kaliteli bir ürün kullanmak istiyorsanız Indesit marka buzdolabı tam size göre. Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı özelliklerine gelin beraber bakalım.

Donanım ve Tasarım Özellikleri

Gelişen teknoloji ile buzdolapları çok çeşitli ebatlarda, birçok farklı özellikte, çok zengin bir ürün çeşitliliği ile insanların beğenisine sunulmaktadır. İç kısımlarında geniş bir alan sunulan buzdolapları, böylece daha çok malzemeyi de içine yerleştirme şansı bulunduruyor. Buzdolapları neredeyse 365 gün elektrik harcayan eşyalar olduğundan seçeceğimiz ürünün hangi enerji sınıfında olduğu hem ödeyeceğimiz elektrik faturaları hem de çevreye yaydıkları ısı nedeniyle küresel ısınmaya olumsuz etkilerinden dolayı önem taşımaktadır. Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı A+ enerji sınıfına sahiptir. Derinliği 74.0 olan Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı aynı zamanda 70.0 genişliği barındırmaktadır.

Buzdolabı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, dondurma kapasitesi ve enerji tüketimidir. Kombi Tipi seçeneği ile Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı dondurma kapasitesi 6.4 kg/24sa ve 378.0 kWh/sene enerji tüketimine sahiptir. Hacim ise, buzdolabı modeli belirledikten sonra karar verilmesi gereken bir adımdır. İç hacmi belirleyen faktörler ise evde kaç kişinin yaşadığı, dolabı yerleştireceğiniz alan, dolap kullanma alışkanlıklarınız ve bütçeniz. Piyasadaki buzdolapları 60 litreden 600 litreye kadar değişen iç hacimlere sahip. Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabının toplam hacmi 507 lt ve yüksekliği 190.5'dir.

Tazelik/No-Frost Teknolojisi

No-frost; buzdolaplarına ait bir özelliği ifade eden terimdir. Kısaca buzlanmanın oluşmaması olarak ifade edilebilir. Eski, klasik buzdolaplarının üst buzluk kısmında bilindiği üzere kendiliğinden bir karlanma meydana gelmektedir. No-frost buzdolaplarında ise oluşan bu karlanma otomatik olarak engellenmekte olup; buzdolabındaki nem oranı belli bir seviyenin üzerini aşamaz. No-frost buzdolaplarında evaporatör denilen ve buharlaşma işlemini gerçekleştiren bir mekanizma bulunmaktadır. Evaporatör sayesinde fanların da yardımıyla karlanma eritilip buharlaştırılmış olur.
No-frost buzdolapları bir açıdan da derin dondurucu özelliği taşımaktadır. Zira buzluk kısmı -20, -25 derecelere kadar soğutma yapabilmektedir. Diğer bir özelliği ise yiyecek ve içeceklerimizin daha uzun süreli saklanabilmesi, renklerinin ve kokularının bozulmaması, besin değerlerini çok fazla kaybetmeden saklayabilmesidir. Bunun sebebi ise No-frost buzdolaplarının soğutma işlemini daha hızlı yapabilmesi ve bu soğukluğu eşit ve homojen olarak buzdolabına dağıtmasıdır. Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı da No-frost özelliğine sahip bir üründür.

Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı Teknik Özellikleri

● Derinlik: 74.0
● Genişlik: 70.0
● Yükseklik: 190.5
● Dondurma Kapasitesi: 6.4 kg/24sa
● Enerji Sınıfı: A+
● Enerji Tüketimi: 378.0 kWh/sene
● Kullanım şekli: Solo
● No-frost: Var
● Toplam Hacim: 507 lt
● Ürün Tipi: Kombi Tipi

En ucuz Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı cimri.com’da! Indesit DA2GL 19A11 Buzdolabı fiyatı ve daha birçok buzdolabı modeline cimri.com’daki fiyat karşılaştırma ve incelemelerle bütçenize en uygun şekilde ulaşabilir ve tasarruf edebilirsiniz; unutmayın ki cimri.com tasarruf ettirir!

Cimri'nin Seçimi
track source
Karşılaştır