Stickerlar, son yıllarda hayatımıza giren en dekoratif ve en uygun maliyetli araçlar arasında yerini almış görünüyor. Oldukça gerçekçi tasarımlarıyla birçok farklı tarzda olan stickerlar, mutfaklarda, banyolarda, salonlarda, oturma odalarında ve iş yerlerinde kullanılırlar. Pencere stickerları, dört duvar oda olan yerlerde özellikle de iş yerlerinde oldukça hoş bir atmosfer yaratıp, sanki açık olan bir pencereden dışarıya bakılıyormuş gibi bir his yaratırken, çocuk odalarında kullanılan stickerlar, duvarların süslenmesini sağlar. Ayrıca, oturma odaları ve salonlarda kullanılan çeşitli desen ve tarzda stickerlar da vardır. Mutfaklarda kullanılan, bulaşık makinesi çıkartmaları ve buzdolabı çıkartmaları da oldukça tercih edilen ürünlerdir. Buzdolabının üzerine yapıştırılan bu çıkartmalarla, buz dolabının tasarımı bir anda değişir. Buzdolabınız için çıkartma satın almayı düşünüyor ve modelleri araştırıyorsanız, en ucuz buzdolabı çıkartmalarını cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Budolabı sticker nasıl yapıştırılır?

Bu çıkartmalar, ebat olarak oldukça geniştirler. Bu nedenle son derece dikkatli yapıştırılmaları gerekir. İlk olarak üst bölümün yapıştırılması daha sağlıklı olur. Çıkartmanın arkasındaki koruyucu kağıt dikkatle çıkartılır ve buzdolabının üst kapağı üzerine yapıştırılır. Yapıştırırken ilk olarak kapağın en üst bölümünden başlayıp, elimizde düzelterek yavaş yavaş aşağıya doğru inmek daha iyi olur. Büyük çıkartmaları yapıştırırken arada hava kabarcığı kalma olasılığı çok fazladır. Bu nedenle birdenbire değil yavaş yavaş ve her iki ucu eşit oranda aşağıya kaydırarak ilerlemek gerekir. Üst kapak bittikten sonra alt kapak yapıştırılmalı ve bitirilmelidir. Buzdolabı sticker kullananlar, buzdolapları üzerindeki desenlerden çok hoşlandıklarını ve mutfaklarına ayrı bir hava kattığını söylemektedir. Yapıştırılan malzeme istenirse kolaylıkla çıkartılıp, buzdolabının kendi rengi de kullanılabilir veya bir başka çıkartma ile değiştirilebilir. Artikal, Dekorjinal, Superstix, Decorjinal, Bosphorus, Özgül Grup marka buzdolabı stickerlarını en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Buzdolabı çıkartmalarının fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, satıldıkları yere, markasına ve modeline göre değişkenlik gösterir. En ucuz buzdolabı çıkartmalarını, cimri.com sitesinde, sticker kategorisi altında yer alan, buzdolabı sticker sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek inceleyebilirsiniz. Cimri.com, aradığınız en ucuz ürünleri bulmanıza yardımcı olur.

https://www.cimri.com/buzdolabi-stickeri