track source
track source
  • ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker
  • ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker
  • ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Artwall Buzdolabı Stickerı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Artwall

ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Yorumlar

ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

29.04.2021Yazan:Editor Admin

ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker

ArtWall markası, sanatçı kimliğinden gelen ve özenle tasarlanan resimli duvar kağıtları, kanvas tabloları ve stickerları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Marka, geniş ürün yelpazesi sayesinde, dekorasyon ürünleri pazar payının büyük bir kısmını elinde bulunduruyor. Yaklaşık 60 bin ürün çeşiti ile geniş kitlelere ulaşmayı başarıyor. Renkli yapısı ile hoş bir görünüme sahip olan ArtWall retro stickerlarını desenleri, ebatları gibi birçok başlık altında Cimri.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker Özellikleri

ArtWall retro stickerları ebatları sayesinde her beyaz eşyaya kolaylıkla yapıştırılabiliyor. Beyaz eşya için ölçüleri 60x60 cm ve buzdolabı için ölçüleri 70x180 cm değerlerine denk geliyor. Neme ve suya karşı dayanıklı yapısı sayesinde kolaylıkla silinebiliyor. Kimyasal ürünler, deterjanlar ve leke çıkarıcılar ürünün rengini bozabileceği için su ile silinmesi tavsiye ediliyor. Herhangi bir ekstra yapıştırıcı madde gerekmeden ve kimyasala gerek duyulmadan camsil ile kolaylıkla yapıştırılabiliyor. Ürünün beyaz eşyanın üzerine gelecek yüzeyine camsil sürülerek tutuculuğu arttırılabiliyor. Fön makinesi yardımı ile camsilin kuruma süresi kısaltılabiliyor. Sticker ürününün uygulanacağı yüzey üzerinde yağ, mum, silikon yada herhangi bir kalıntı parçasının olmaması durumunda sticker uzun süreler yırtılma yada kalkma yapmıyor. Bu sayede beyaz eşyalar uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü yeniliğini koruyabiliyor. Yapıştırılması için herhangi bir kimyasal, tutucu ve benzeri ürün kullanılmadığı için stickerın soyulması durumunda da beyaz eşyaya herhangi bir zarar gelmiyor. Retro deseni ile beyaz eşyaların farklı bir estetik kazanmasını sağlıyor. Pastel renkli tonu sayesinde her ortama kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker Fiyatı - Taksit Seçenekleri

ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker Fiyatı

Sticker ürünlerinde gerçekleştireceğiniz alışverişleriniz öncesi fiyat araştırması yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu süreci Cimri.com ile pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Birçok online satış mağazasındaki ArtWall retro sticker fiyatlarını Cimri.com üzerinde tek sayfada inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz desenli ve avantajlı fiyatlı sticker ürünlerinde mağazaya git sekmesini kullanarak ürünlerin teslimat ve ödeme seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Cimri.com adresine üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra tüm beyaz eşya stickerlarına fiyat alarmı kurarak gerçekleşecek olan indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. ArtWall retro beyaz eşya stickerlarının son 90 gün içerisindeki fiyat değişim grafiğini de Cimri.com’da gözden geçirebilirsiniz.

ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker Fiyatı - Taksit Seçenekleri

ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker İndirim ve Kampanyaları

Online alışverişleriniz öncesi beyaz eşya stickerlarında geçerli indirimleri Cimri.com’da inceleyebilirsiniz. Bu indirimlerden yararlanarak alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla tamamlayabilirsiniz. Cimri.com üzerinde bulunan indirimli ürünler sayfasını ziyaret ederek ArtWall retro sticker indirimlerine göz gezdirebilirsiniz. Benzer şekilde kampanyalı ürünler sayfasını kullanarak stickerlarda geçerli kampanyaları inceleyebilirsiniz. Mağazaların online alışveriş severlere özel fiyatlı beyaz eşya sticker ürünlerinin yer aldığı broşürlere de Cimri.com’da ulaşabilirsiniz. Ayrıca günün fırsatları sekmesini kullanarak günü kapsayan ekstra indirimlere göz atabilirsiniz.

ArtWall Retro Beyaz Eşya Sticker Tüm Özellikleri ile Cimri’de İncele!

Almayı planladığınız tüm beyaz eşya stickerlarını alışverişlerinizi gerçekleştirmeden önce Cimri.com’da inceleyebilirsiniz. Böylece ürünleri daha yakından tanıyarak alışverişlerinizi biçimlendirebilirsiniz. Benzer şekilde ArtWall retro sticker ürünlerini de Cimri.com adresinde inceleyebilirsiniz. Ayrıca Cimri.com adresine üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra favori ürünler listenizi oluşturarak beğendiğiniz beyaz eşya stickerlarını tek sayfa içerisinde toplayabilirsiniz. Bu ürünler arasında aradığınız kriterlere ve fiyat skalanıza göre karşılaştırmalar ve filtrelemeler yaparak avantajlı ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünü daha önce deneyimlemiş kişilerin bıraktığı ArtWall retro sticker yorumlarını da Cimri.com’da okuyabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery