Time Gold Buzdolabı Saati

En Ucuz Time Gold Buzdolabı Saati Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Markalar
  Marka
  Time Gold
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

   Son zamanların moda trendi olan mıknatıslı buzdolabı saati, küçük ebatları ile her dolaba uyumludur ve kolayca tutturulur. Üzerindeki farklı baskılar ile mutfaklarda güzel bir görsellik yaratan bu şık ve minik saatler işlevsel kullanımıyla her evde yerini almaya başlamıştır. Siz de bu buzdolabı saati çeşitlerini en ucuz alışverişin adresi olan Cimri.com’da Time Gold gibi kaliteli markaların farkıyla en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz!

  • Buzdolabı Saati Nedir?

   Mıknatıslı arka zemini sayesinde buzdolabı üzerine rahatça tutturulabilen, zaman ölçme amacıyla kullanılan, küçük ve dekoratif saatlerdir. Dekoratif olduğu kadar, oldukça küçük ve sevimli de olan bu magnetli saatler, buzdolaplarının üzerinde hem işlevsel hem görsel olarak çok şık dururlar.

   Mutfakta geçirdiği zamanı bilmek isteyen, yemek ve pasta esnasında saati kontrol etmek zorunda olan kişiler için oldukça pratik kullanım sağlar. Özellikle küçük mutfaklar için çok kullanışlıdır. Aynı zamanda duvarı çivi ile yaralamak istemeyen kişilerin de tercihidir. Mıknatısı sayesinde buzdolabına kolayca tutunur, böylece duvara çivi çakmaya gerek olmaz. Küçük yapısıyla yer tutmaz ve dekoratif çeşitleriyle mutfağa hoşluk katar.

  • Buzdolabı Saati Çeşitleri Nelerdir?

   Bu saat çeşidi, kadrana yapılan baskı ve saat şekline göre çeşitlenir. Bu minik saatin üretiminde kullanılan şekil genelde; yuvarlak ve kalptir. Aynı zamanda kare, dikdörtgen, oval şekillerde de üretimi yapılır. Kadrana yapılan baskı ise aklınıza gelebilecek her çeşitte vardır. İstanbul’un çeşitli yerlerinin baskıları, kuş, kelebek ve çiçek baskıları, geometrik baskılar en popüler olanlarıdır. Saat kadranına yapılan bu baskılar bir tablo güzelliğindeki resimleri mutfaklara taşır.

   Magnetli saatler küçük yapısıyla özellikle promosyon yaptırmak isteyen şirketler için çok iyi bir alternatif haline gelmiştir. Kadran üzerine basılan şirket bilgileri ve logosu ile güzel bir reklam çeşididir.

   Küçük bir pil yardımıyla çalışan ve mutfakta saat arayışına son veren bu kullanışlı alet, dijital modelleriyle de farklı arayışlara cevap verir. Bombeli plastik bir camdan yapılan ön yüzeyi kolay silinebilir yapısıyla, hızlı temizliğe imkan verir. Buzdolabı saati, çok sık açılıp kapanan dolap kapağından düşmez, dayanıklı mıknatıslara sahiptir.