Marka
K Dekorasyon
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Arakasında minik bir mıknatısla buzdolabının metal yüzeyine tutunan aksesuarlara buzdolabı magneti denir. Buzdolabı magnetleri, şehirleri, yemekleri ve eğlence, keyif, müzik, fotoğrafçılık, spor, bebek, anne, sevgili, aşk gibi temaları işleyebilir.

Buzdolabı Magneti İle Neler Yapılabilir?

Buzdolabı magnetlerinin temel işlevi, elinizin altında ya da gözünüzün önünde olmasını istediğiniz not, fatura gibi kağıtları buzdolabı üzerine tutturmaktır. Siz de buzdolabınıza bir kaç tane magnet alıp bu amaçla kullanabilirsiniz.

Ancak buzdolaplarındaki magnetlerin son zamanlarda kullanım sebebi daha çok gezilip görülen yerleri temsil eden bir kolaj yapmaktır. Örneğin Roma’ya, Paris’e, Berlin’e gittiyseniz bu şehirleri temsil eden ve mümkünse bu şehirlerden alınmış magnetleri buzdolabınıza yapıştırabilirsiniz. Benzer şekilde ülke içinde gezdiğiniz, gördüğünüz şehirler için de birer magnet alabilirsiniz. Bu kolajlar, size seyahat etmenin keyfini anımsatacak, anılarınızı canlandıracaktır.

Buzdolabı magnetlerini, baby shower, doğum günü kutlaması, diş buğdayı, düğün, nişan gibi özel günlerden konuklara kalacak bir hatıra olması için de kullanabilirsiniz.

Yakınlarınıza minik jestler yapmaktan hoşlanıyorsanız onlar için özel günlerde sizi hep hatırlayacakları ve onlara özel temalara işaret eden buzdolabı magnetleri alabilirsiniz.

Fotoğrafları, notları ve faturaları sıkıştırabileceğiniz klips magnetler, manzara magnetler, dua içeren magnetler ya da saat magnetler en işlevsel amaçlı tasarıma sahip Magnet çeşitleridir. Ayrıca şehir temalı, nazan boncuklu, çiçek ya da uğur böcekli magnet modellerini de tercih edebilirsiniz.

En Ucuz Buzdolabı Magneti Fiyatları Nereden Alınır?

Uygun fiyatlı magnet ürünlerine cimri.com ile ulaşabilirsiniz. K Dekorasyon, Myros, Nostalgic Art, T-Tray, Galaxy, Tefal, Kanvas Home, K Nex, Efemark gibi markaların magnetlerinden dilediğinizi seçerek uygun fiyatlarla alabilirsiniz.