Soles Burun Bantları

En Ucuz Soles Burun Bantları Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Ürün Tipi
Marka
Soles
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

BURUN BANTLARI NEDİR?

Bu bantar, nefes lamayı kolaylaştırıcı ürünler ve horlama yastıkları, huzurlu ve rahat uyku için evlerimizde olmazsa olmaz ürünlerdir. İster genel horlama problemi olsun, ister dönemsel alerji ya da grip ve nezle gibi nefes alma problemine neden olan durumlar nedeniyle olsun, bu tip bantlarının kullanımı gün içinde ve uyku sırasında rahat nefes almayı sağlar ve bölünmeyen uyku ile dinlenmiş olarak güne başlarsınız.

Burun Bantları Ne işe Yarar?

Bu bantlar, burun kemiğinin üzerinden kanatlara doğru yapıştırılır. Burun kanatlarını yana çekerek hava yolunda mekanik/fiziksel açılma sağlar. Nefes almayı kolaylaştırır, burnu açar ve horlamayı azaltır. Genelde ilaçsız oldukları için çocuklar ve gebelerde de güvenle kullanılabilmektedir. Horlama yastıkları ise yatış pozisyonunu düzenleyerek nefes almayı kolaylaştırır ve horlamayı azaltır. Boyun pozisyonunu ve geniz bölgesini açık tutarak yatış pozisyonunun korunmasını sağlar. Boynu destekler.

Burun Bantları Zararlı mıdır? Burun Bantlarının Faydaları nelerdir?

Burun bantlarının bir zararı yoktur. Burunun genişlemesine ya da şeklinin değişmesine neden olmaz. Üzerindeki kullanma talimatları dikkate alınarak kullanılmalıdır. İlaç içermezler ve yan etkileri yoktur. Grip ve nezle gibi durumlarda ilaç tedavisinin yanında kullanılabilir. Burun kemiği eğriliği, alerji ve nezle gibi burun tıkanıklığına neden olan durumlar ve burun kaynaklı horlamalarda ilaçsız çözüm sağlar. Nefes almayı kolaylaştırdığı için vücuda giren oksijen miktarı artar. Nezle ve gripte iyileşmenin hızlanmasına yardımcı olur. Yorgunluk hissinin giderilmesine yardımcı olur. Nefessiz kalma ve horlama sorunlarına destek olduğundan uykunuz bölünmez ve sabah dinlenmiş uyanırsınız. Spor yaparken rahatlıkla kullanılabilir. Şeffaf olanlar ve ten rengi bantlar mevcuttur. Günlük kullanımda şeffaf burun bantları görünmez ve hassas ciltler için uygundur.

Horlama önleyici klipsler daha çok gece yatarken kullanım için uygundur. Burun kaynaklı darlıkların neden olduğu horlamalarda çözüm sağlar. Nefes almayı kolaylaştırır ve huzurlu uyku için kullanılır.

Nefes almanızı kolaylaştıracak ve uykunuzu rahatlatacak Breathe Right, Acura, Soles, Nosefleks, Bonie marka burun bantları ve horlama engelleyici, nefes almaya yardımcı ürünleri, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.