Artikel Bulaşık Makinesi Stickerı

En Ucuz Artikel Bulaşık Makinesi Stickerı Fiyatları

120 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Artikel
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Dekorjinal, Supersticx, Artikel ve Decorjinal marka bulaşık makinesi stickerlarını cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Stickerlar, eşyalarımızı süslemek için kullandığımız, ucuz ve keyifli araçlar olarak hemen her yerde kullanılabiliyor. Duvarlar, beyaz eşyalar, mobilyalar, aynalar, stickerların uygulandığı yerler olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemlerde en çok kullanılan yapışkanlardan biri de beyaz eşya stickerları. Bu yapışkanlar, buzdolaplarına, çamaşır makinelerine, fırınlara ve bulaşık makinelerine yapıştırılabiliyor. Mutfağınızın atmosferini tamamen değiştiren bu yapışkanlarla, akvaryum gibi görünen bir bulaşık makinesi veya orman yolunda yürüyormuş hissi veren bir buz dolabına sahip olabilirsiniz. Birbirinden güzel 3 boyutlu bulaşık makinesi stcikerlarını cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Beyaz eşya sticker nasıl yapıştırılır?

Stickerlar, ince yapışkanlı kağıt ürünlerdir. Stickerların arkasında koruyucu folyo bulunur. Yapıştırmayı seçtiğiniz yeri belirledikten sonra stickerın arkasındaki koruyucu folyoyu çıkartarak yapıştırabilirsiniz. Sticker yapıştırma işlemi, nereye yapıştıracağınızı belirlediyseniz, uygulama yaklaşık 1 dakika sürer. Oldukça basittir. Eğer büyük bir sticker yapıştıracaksanız, görüntünün güzel ve doğal olabilmesi için, beyaz eşya ve sticker arasında hava boşluğu kalmamasına dikkat etmek gerekir. Bunun için de yapıştırma işlemine üstten başlayıp, elinizle düzelte düzelte altlara inmeniz gerekir. Uygulamayı yaparken, yapıştırma yerinin sağ ve sol dengesini sağlamak da önemlidir. Örneğin, yukarıdan yapıştırmaya başladınız, fakat sağ tarafı daha çok yapıştırdınız, sol taraf daha yukarıda kaldı. Böyle olursa arada hava boşluğu kalabilir. O nedenle, elimizle düzeltme yaparken, stickerın hem sağ hem de sol tarafı düz bir çizgi halinde eşit olarak indirmeliyiz. Bir de stickerın üst bölümünü düz bir çizgi halinde yapıştırmaya dikkat etmek gerekir. Bunun için bulaşık makinesinin kapağını kerteriz alabilirsiniz. Üst bölümde en küçük bir kayma olursa, altlara indiğinizde çok daha büyük kaymalara ve hava boşluklarına neden olabilir. En ucuz beyaz eşya stickerlarıcimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Bulaşık makinesi stickerı nerede satılır?

Bu ürünü bazı yapı marketlerde ve sanal mağazalarda bulabilirsiniz. Sanal mağaza fiyatları daha uygundur. En ucuz bulaşık makinesi stickerını, cimri.com sitesinde sticker kategorisi altında yer alan, bulaşık makinesi stickerı sekmesinden görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyat ve modelleri karşılaştırabilirsiniz.