Bulaşık Makinesi Stickerı

Bulaşık Makinesi Stickerı Fiyatları

955 Ürün gösteriliyor.
Bulaşık Makinesi Stickerı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bulaşık Makinesi Stickerı modelleri ve Bulaşık Makinesi Stickerı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bulaşık Makinesi Stickerı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Artikel, DekorLoft, Tilki Dünyası, Dekorjinal. 955 adet Bulaşık Makinesi Stickerı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bulaşık Makinesi Stickerı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bulaşık Makinesi Stickerı markası:

2021 yılı Bulaşık Makinesi Stickerı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 955 Bulaşık Makinesi Stickerı modeli içerisinde en ucuz Bulaşık Makinesi Stickerı fiyatı 39.0 TL iken, en yüksek Bulaşık Makinesi Stickerı fiyatı 124.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bulaşık Makinesi Stickerı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bulaşık Makinesi Stickerı fiyatı ise 44.76 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bulaşık Makinesi Stickerı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bulaşık Makinesi Stickerı

Bulaşık makinesi stickerı modelleri bulaşık makinelerinin üzerine yapıştırılan ürünlerdir. Bu sayede mutfağınıza dekoratif küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Genellikle desenli, fotoğraflı ya da tek renk sticker modelleri bulunur. Dilerseniz bulaşık makineniz ve buzdolabınızı aynı sticker modeli ile dekore edebilirsiniz. Yaşam alanınızı kendi stilize göre dekore etmek isterseniz bulaşık makinesi sticker modellerini inceleyebilirsiniz. Bulasik makinesi yapışkanı modelleri dekoratif folyo ürün kategorisinde bulunur. Su ile temas edince dayanıklılık gösteren modellerdir. Neme karşı direnç gösteren modeller de uzun ömürlü kullanım sağlar. Üzerinde kullanılan boyalar ise CE kalite normlarına göre uygun olmalıdır. Bu uygunluk sertifikası da sağlığa zararlı malzemelerin olmadığını kanıtlar. Bu sticker modelleri altında yapışkan olacak şekilde üretilir ve bu nedenle bulaşık makinenizin üzerine yapıştırırken ekstra bir yapıştırıcı gerektirmez. Üretilen malzeme modelden modele göre değişse de genellikle 150 micron kaliteye sahip olan ürünler tercih edilir. Bu yapıştırıcı modellerinin de temizliği yapılmalıdır. Yapılırken de hafif nemli bir bez yeterli olacaktır. Bu sticker modelleri tek parça halinde gönderilir ve kolay bir şekilde uygulanabilir. 

Bulaşık Makinesi Stickerı Modelleri

Uygulama talimatlarına uygun bir şekilde bulaşık makineniz üzerine yapıştırmanız gerekir. Öncelikle temizleyerek yapıştırmaya başlamanız gerekir. Bulaşık makineniz üzerinde yağ ve kir bulunabilir. Bu nedenle de öncelikle temizlemek faydalı olabilir. İkinci adımda da camsil kullanarak stickerın yüzeyini ıslatmak bulunur. Yapıştırmak için öncelikle bir hizalamak gerekir. Doğru şekilde hızaladıktan sonra da arkasında bulunan koruma katını çıkarabilirsiniz. Yukarıdan aşağıya doğru yapıştırılan bu modelleri sıkı bir şekilde elinizle sabitleyerek uygulamayı tamamlayabilirsiniz. Bazı beyaz eşyalarında kulp bulunur ve yapıştırırken kulp olan kısımları sona bırakarak tamamlayabilirsiniz. Sticker modellerini keserek uygun olduğu kısımlara tamamlayabilirsiniz. Maket bıçakları kolay ve hızlı bir kesim sağlar. Baskılarda kullanılan teknikler ve mürekkepler değişiklik gösterebilir. Genellikle LATEX olan mürekkepler uzun kullanım sağlar. Bu renklerin kullanılmasının sebebi canlılığı ve gerçekliğidir. İnsan sağlığına zararlı olmayan malzemeler ile üretilen bu sticker modelleri mutfağınızın havasını değiştirebilir. Bulaşık makinesi çıkartmaları toplam 30-35 gram ağırlığındadır. Genişliği ve yüksekliği 70 cm olan modeller standart bulaşık makineleri için uygundur. Bulaşık makinesi sticker kaplama modellerini internet üzerinden inceleyerek kullandığınız modele uygun olan sticker ürünlerini bulabilirsiniz. Modellerin özelliklerinden bahsedecek olursak da gökyüzüne bakan kedi, sade bir inox rengi, home yazılı bir desen, su ya da etnik desenler olabilir. Tüm kapağı kaplayan bir model seçerek bulaşık makinenizin standart rengini değiştirebilirsiniz. Klasik fakat yenilikçi bir görünüm isteyenler için de ahşap görünümlü desen sticker modelleri tercih edilebilir. Genellikle sticker modelleri kolay yapıştırılan yüzeylere sahiptir. Bu modelleri tercih ederek mutfağınızın ağır basan renklerine göre bulaşık makinesi sticker modellerini tercih edebilirsiniz. Çıkarması ve yapıştırması kolaydır ve bu nedenle dilerseniz yenileyebilirsiniz. PVC’den yapılan da birçok model bulunur. Siyah renkten yapılan buzdolabı sticker modellerini de tercih edebilirsiniz. Folyo kaplama olan modeller internet üzerinde bulunur. 80x195cm boyutlarında olan bulaşık makinesi sticker modellerini bir set halinde almak isterseniz de buzdolabı sticker modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Bazı modellerin desenleri tek bir yerde olabilirken bazı modeller boydan boya desenler ile kaplar. 

Bulaşık Makinesi Stickerı Fiyatları

Bulaşık makinesi stickerı fiyatları genellikle marka, desen ve kalite noktalarında belirlenir ve bu özellikler oranında sticker modelleri artışta ya da azalışta olabilir. Genellikle renklerin gerçekçiliği, canlılığı ve de insan sağlığına zararlı olmayan ürünleri kullanması fiyatların artmasında neden olarak gösterilir. Bulaşık makinesi sticker modellerinin kolay uygulanabilir olması da kullanılma tercihi olabilir. Bulaşık makinesi sticker modellerinin canlı renklerinin olması ve kolay temizlenebilir olması kalite modeller olduklarını gösterir. Cimri.com üzerinden bulaşık makinesi sticker modellerini, markalarını ya da fiyatlarını değerlendirebilirsiniz. Değişen sticker fiyatları markalara bağlı olabilir. Bulaşık makinelerinin farklı dekoratif sticker modelleri sayesinde mutfağınıza dekorasyonuna yeni renkler ve temalar ekleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak fiyatların etkilenmesinde gösterilen nedenler arasında kullanılan baskı teknikleri de yer alır. Lateks ya da PVC’den üretilen birçok bulaşık makinesi sticker modeli internet üzerinde farklı tasarım ve renklerde yer alır. 

Bulaşık Makinesi Stickerı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bulaşık makinesi stickerı modelleri farklı desenlere, tekrarlayan detaylara ve renklere sahip olabilir. Bu renklerin kalitesi ve pigmentleri farklıdır. Genellikle kullanılan temalar yiyecek, su ya da klasik olabilir. Evinizde görmek istediğiniz desenleri mutfağınıza da taşımak için bu bulaşık makinesi sticker modeller oldukça kullanışlı olabilir. Bu modeller arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken nokta uygun sertifikalara sahip olup olmamasıdır. Bu sertifikaları inceleyerek size uygun olan modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Bulaşık makinesi sticker modelleri arasında seçim yaparken renklerin uyumu da önemlidir. Temizlenmesini yaptıktan sonra uygulanması gereken alana sticker modellerini yapıştıtabilirsiniz. Satın alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta da ürünlerin boyutlarını incelemektir. Bulaşık makinesi modellerinin ölçülerine uygun olan sticker modellerini seçerek dekoratif sticker modellerini mutfağınıza renk katması için kullanabilirsiniz. Desenlerin tekrarlanması ve farklı yerlerde tasarım detaylarına sahip olması da piyasada birçok model olduğu anlamına gelir. Çok fazla renk ve desen olması sticker modellerini seçerken zorluk çıkarsa da mutfak dekorasyonunuzu düşünerek hareket edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery