Ofis Kırtasiye - Haftanın İndirimli Ürünleri

Eylül Ayının güncel broşürlerini, gelecek indirim kataloglarını Cimri.com'da karşılaştırın.

 1. A101
 2. Bim
 3. Sokmarket
 4. Migros
 5. Carrefoursa
 6. Watsons
 7. Gratis
 8. Bizimtoptan
 9. Metro-tr
 10. Koctas
 11. Happy
 12. Cetinkaya
 13. Ozdilekteyim
 14. Arcelik
 15. Bosch-home
 16. Macrocenter
 17. Bauhaus
 18. Rammarsanal
 19. Sehzademarket
 20. Gencyapimarket
 21. Kurumsal
 22. Bicen
 23. Tr
 24. Arzum
 25. Seyhanlarmarket
 26. Snowymarket
 27. Ardenmarket
 28. Yatasbedding
 29. Secmarket
 30. Hadim
 31. Tekzen
 32. Esenlik
 33. Ucler
 34. Ozbereket
 35. Eveshop
 36. Akugur
 37. Siemens-home
 38. Adese
 39. Begendik
 40. Nalburdayim
 41. Groseri
 42. Kelebek
 43. Tupperware
 44. Alternatiftoptanmarket
 45. Kozmetik
 46. Essenavm
 47. Mopas
 48. Dipgross
 49. Namlihipermarketleri
 50. Cagri
 51. Showhipermarket
 52. Joker
 53. Etikmarketim
 54. Zogo
 55. Onurmarket
 56. Kilpa
 57. Hakmarexpress
 58. Altunmarket
 59. Hakmar
 60. Beko
 61. Pekdemir
 62. Akyurt
 63. Vestel
 64. Mpehlivanoglu
 65. Rossmann
 66. Farmasiint
 67. Gurmar
 68. Onurhipermarketleri
 69. E-bebek
 70. Ozhan
 71. Tespo
 72. Profilo
 73. Enplus
 74. Kimmarket
Katalog
Eskiden de takip ettiğimiz, alışveriş yaptığımız marketlerin, mağazaların kataloglarını alıp eve getirip incelerdik. Belki şimdi de aynısını yapıyoruz ama artık daha kolay bir yöntem de var, online kataloglar. Artık birçok mağaza online katalog çıkartarak hangi ürünlerin hangi zaman dilimlerinde indirime gireceğini açıklıyor. Bu sayede hem biz mağazaları tek tek dolaşmak zorunda kalmıyoruz hem de birçok açıdan mağazalar da tasarruf etmiş oluyor.
Broşür
Broşürler de kataloglar gibi indirimleri haber veriyor bize. Ama tek farkı genelde haftalık olmaları ve tek ya da iki sayfa şeklinde çıkmalarıdır. Yine Cimri.com sayesinde ihtiyacınız olana en uygun market, kozmetik, elektronik ürün, yapı maket ve ev - yaşam broşürleri gibi dilediğiniz ürün indirimlerine ve kampanyalarına tek tıkla ulaşabileceksiniz.
Aktüel Ürünler
Aktüel ürünler de genelde haftada 1-2 defa çıkarılan ürünlerin listesidir. Birçok market, kozmetik, anne ve bebek ürünleri satan mağazalar bu ürünleri bu şekilde listelemektedir. Siz de eğer en uygun fiyatların nerede, hangi tarihler arasında indirime gireceğini merak ediyorsanız Cimri.com’u düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede hem en indirimli ürünlerin nerelerde olduğunu öğrenebilirsiniz hem de bu ürünlere nasıl ulaşacağınızı görebilirsiniz. Bu sayede tasarruflu alışveriş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz. En sevilen ve en çok tercih edilen mağaza, market ve markanın indirim broşürlerine ve kataloglarına kolayca ulaşabilir, aktüel ürünleri de yakından takip edebilirsiniz.

Ofis Kırtasiye Broşür

Her ne kadar adı ofis kırtasiye olsa da iş, ev ve eğitim hayatınızın temel kırtasiye gereklerini kapsayan ofis kırtasiye ürünleri, hayatınızın olmazsa olmaz temel ihtiyaçları arasında görülür. Çocukluk yıllarından hayatınızın sonuna kadar gerçekleştirdiğiniz pek çok uğraşa eşlik ederek en büyük yardımcılarınız arasında yerini alır. Kalemlik, ajanda, dosya ve takvim gibi masaüstü aparatlarından cetvel, defter, bant, zımba, raflık, çanta gibi temel ve yardımcı kırtasiye elemanlarına kadar pek çok ürünü kapsar. Giderek artan şık ve ergonomik tasarım akımı ise zengin ürün çeşitliliğine sahip olan ofis kırtasiye aktüel ürünler yelpazesinin çok daha fazla genişlemesi ve inanılmaz boyutlara ulaşması neticesini doğurur. Kırtasiyeler haricinde pek çok alışveriş noktasında da satışı gerçekleştirilen birbirinden şık ve kaliteli ofis kırtasiye ürünleri arasında karar verebilmek imkansız bir hal alabilir. Tam bu noktada imdadınıza yetişen ofis kırtasiye broşür çeşitleri, satış kanalları tarafından uygulanan kampanyalar ile güncel ürün yelpazesinden haberler vererek alım kararlarınıza yardımcı olur.

Ofis Kırtasiye Broşür Çeşitleri

Ofis kırtasiye ürünleri, 7’den 70’e her yaş ve meslek grubundan kullanıcının bilgi paylaşımı, bilgi işlenmesi, bilgilerin güvenli olarak saklanması veya taşınması işlemlerinde en büyük yardımcısı olur. Ofis kırtasiye malzemeleri ile ilgili son güncel ürün yelpazesi ve fiyat bilgilerine erişmenizi sağlayan broşür görsellerinin ise tüm alışveriş aşamalarınızın en büyük yardımcısı olduğunu söylemek mümkün olur. Tüm indirimli aktüel ürünler ofis kırtasiye broşürlerinde sergilenir ve böylelikle hem gerekli ürün tespitini yapmanız hem de ekonomik anlamda tasarruf edebilmeniz sağlanır. Özellikle fiyat araştırması ve kampanyalı ürün takibinde sıklıkla başvurduğunuz ofis kırtasiye broşürleri, klasik ve elektronik ortamda yayınlanan e-broşür konseptinde hazırlanır. Teknolojik gelişmelerin en güzel hediyeleri arasında yer alan ve bir tıkla kolay erişim anlamına gelen e-broşür uygulamaları, klasik yöntemlere nazaran daha fazla rağbet gören broşür çeşidini oluşturur. Satış noktaları ve markalara ait e-market sitelerinden satın alabileceğiniz ürünler ve fiyatları hakkında en güncel bilgilere en hızlı ve konforlu erişim yöntemini oluşturur. Böylelikle zaman, enerji ve ekonomik anlamda tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda evinizin konforunda gerçekleştireceğiniz fiyat incelemelerini detaylı şekilde yapabilmenizi olanaklı kılar. Marka ve satış kanalları hizmet politikaları ile ürün stokları etrafında şekillenen kampanya duyuruları aylık, 15 günlük, haftalık veya birkaç günlük süreçleri kapsayan broşür çeşitleri ile duyurulur. Hafta içi veya hafta sonu aktüel ürünler alışverişlerinde mutlaka  bir kampanyaya denk gelebilir, yaptığınız seçimler dahilinde kar oranınızı arttırabilirsiniz. Markalar ve satış kanalları tarafından hazırlanan ve ekstra fiyat avantajlarını içeren broşür tasarımları indirimli ürün gamı ölçeğine göre iki farklı biçimde hazırlanır. Kimi zaman tek bir ürün veya ürün grubu için hazırlanan; indirim aktüel ürün kampanyası ve promosyonlu ürün bilgilerini içeren mini broşür görselleri ile karşılaşabilirsiniz. Kimi zamansa çoklu kategorilerde düzenlenen, aynı anda pek çok üründe avantaj elde etmenizi sağlayan ve katalog şeklinde sunulan broşür görsellerine denk gelebilirsiniz. Hepsi birbiri ile aynı gibi görünse de farklı özellikler, ebatlar, tasarımlar ve kampanyalarla sunulan rengarenk ofis kırtasiye ürünleri arasından beklentilerinizi karşılayan seçimi özgürce yapabilirsiniz.

Ofis Kırtasiye Broşürlerinde Neler Var?

Ofis kırtasiye kategorisinden yapacağınız alışverişlerinizin temel bilgilendirme araçları arasında görülen ofis kırtasiye broşürleri, alımlarınıza yardımcı olacak tüm güncel bilgilerden haberler iletir. Mevcut güncel ürünler ve ürün yelpazesine dahil edilen yeni ürünler ila uygulanan indirim, kampanya ve özel promosyon fırsatları hakkında en güncel bilgileri sunarak kararlarınıza yardımcı olur. Genellikle farklı ürün kategorilerini kapsayacak şekilde ve genel bir aktüel kataloğu tadında hazırlanan ofis kırtasiye broşürlerinde en güncel ürünlerin fiyat avantajlı listelerine erişebilirsiniz. Sizler için yararlı olacak ürün ve fiyat bilgilerinin net ve sade bir biçimde sunulduğu ofis kırtasiye broşürlerinde gerektiği ölçüde ürünlerin özellik ve kullanım detaylarına da yer verilir. Alışverişlerinizde geçerli olacak özel taksit fırsatları ile ek olanakların da sunulduğu broşür görsellerinde ihtiyaç duyacağınız tüm iletişim bilgileri öz bir şekilde bildirilir. Sade ve öz bilgiler içerdiği için güvenli bilgi kaynağı olarak görülen broşür görsellerinde indirim ve kampanyaların geçerlilik süreleri broşür kapakçıklarının en üst bölümünde sunulur. Böylelikle ofis kırtasiye aktüel ürünler bu hafta hangi ürünlerde avantaj sağlıyor sorusunun gerçek ve geçerli cevabına erişebilmeniz sağlanır.

Ofis Kırtasiye Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Ofis kırtasiye broşürleri, ofis kırtasiye ürünlerinin en cazip fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmenizi sağlar. Klasik yöntemlerle basılıp dağıtılan broşürler ile bilgiye erişebilmek çoğu kez şansa bağlı olsa da internet ortamında yayınlanan ofis kırtasiye e broşür görselleri bu sorunu tamamen ortadan kaldırır. Kimi zaman evde ölçü alırken, kimi zaman ofiste sunum yaparken veya eğitim notlarınızı tutarken yararlandığınız ofis kırtasiye ürünlerine ekonomik avantaj sağlayarak sahip olabilmenizi mümkün kılar. Dilediğiniz zaman ve mekanda, internet ağları vesilesi ile kolaylıkla görüntüleyebileceğiniz e-broşür görselleri ile hem ekonomik, hem de zaman ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ofis kırtasiye broşür bu hafta hangi ürünlerde kazanç sağlıyor sorusunun yanıtını firma web sitelerinde aramak yerine fiyat araştırma sitelerinde aramaksa daha fazla avantaj elde etmek anlamına gelir. Fiyat karşılaştırması olanağı sağlayan popüler siteler vesilesi ile tüm ofis kırtasiye markaları tarafından yayınlanan broşürlere aynı anda erişebilir, alım kararınızı en cazip duyurudan yana kullanabilirsiniz. Üstelik indirimli ürünler broşür görsellerini takip etmek konusunda geliştireceğiniz alışkanlıkla ömür boyu alırken kazandıran bilinçli alışveriş deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play