Gokkusagi Broşürleri ve İndirim Katalogları

Haziran Ayının Gokkusagi güncel broşürlerini ve Gokkusagi indirimli ürünlerini Cimri.com'da karşılaştırın. Günlük ve haftalık olarak güncel tüm Gokkusagi broşür ürünlerini ve aktüel ürünlerini sizin için bir araya getiriyoruz. Cimri.com'daki Gokkusagi broşür ve indirim kataloglarını inceleyerek çoklu ürün kampanyalarından ya da 1 alana 1 bedava gibi promosyonlardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Gökkuşağı Broşür

1991 yılında kurulan ve güvenli alışverişin temellerini 25 yıl aşkın süre içerisinde sağlamlaştıran Gökkuşağı markası hali hazırda tecrübesi ile dikkat çeker.  Gökkuşağı market geniş ürün çeşitlerini kaliteli bir şekilde uygun fiyatlar ile ulaştırmayı başaran bir marka özelliğine sahiptir. Bünyesine kattığı tüm şubelerinde sağladığı düzen ve istikrar ile hem alışveriş hem de alışveriş sonrası tüm hizmetlerinde müşterilerinin yanında olmayı başarır. Pek çok kategoride ürünü ve güvenle saklanması gereken süt, et ürünlerini mağazalarında ve web sayfası üzerinde başarılı bir şekilde sergiler. Geniş bir alana yayılan ve kaliteli bir hizmet sunan mağazalarının yanında e-ticaret sitesi üzerinden tüm ürünlerini kolay alışveriş seçeneği ile ulaştırır. Sektörün önde gelen markalarının tüm ürün seçeneklerini bünyesinde sunarak tüm ihtiyaçlara rahatlıkla cevap vermeyi başarabilen bir marka özelliği sunar. Aktüel‌ ‌ürünler ile müşterilerini bilgilendiren ve güncel, indirimli başlıkları sayesinde güvenli satış politikası ile markalaşan Gökkuşağı Market’in hazırladığı avantajlı ve tüm güncel ürün listelerine ulaşmak mümkündür.

Gökkuşağı‌ ‌Broşür‌ Çeşitleri

Yerli market sloganı ile müşterilerinin güvenini tüm satış hizmeti sunan mağazalarında kazanan ve sürdürmeye devam eden Gökkuşağı Market, kaliteli markaları uygun fiyatlar ile müşterilerine sunar. Güncel‌ ‌ürünler listelerini hem broşürleri hem de e ticaret sitesi üzerinden düzenli aralıklar ile yenileyerek mevcut ürünlerin doğru fiyatlar ile raflarda ve web sitesi üzerinde sergilenmesine dikkat eder. ‌Gökkuşağı ‌market‌ ‌broşür‌ ‌çeşitleri‌ ‌haftalık, aylık ve mevcut kampanyalarına göre düzenleyerek doğru bir şekilde bilgilendirmeyi hedefler. Bu broşürler içerisinde yer alan ilgili döneme ait tarih bilgisi sayesinde müşteriler istedikleri ürünün satışa sunulacağı tarihi rahatlıkla takip eder.  Ayrıca indirim‌ ‌aktüel sayfalarının düzenli bir şekilde hazırlanması ve üzerinde yer alan marka, ürün bilgisi, miktar seçenekleri rahat bir alışveriş listesi oluşturulmasına destek sunar. ‌Gökkuşağı ‌aktüel‌ ‌ürünler‌ ‌bu‌ ‌hafta ile yeni gelecek ürünlerin tam listesi ile indirimli ürünlerin önceki ve yeni fiyatlarının sunulduğu bu listelerin katalog üzerinde açık, anlaşılır ve doğru renklendirilmesi ürün takibinin rahat yapılmasını sağlar. ‌Aktüel‌ ‌ürünler‌ Gökkuşağı doğru ürün sıralaması ile ihtiyacına yönelik kg, ml ve gr miktarlarının broşürleri üzerinde yer alması ile alışveriş öncesi hesaplama kolaylığı sunması ile dikkat çeker. Böylece müşteriler kendi bütçelerine uyan doğru ürün seçeneklerini önceden belirlemiş olur.  Dönemsel ihtiyaçları kampanyalar halinde ‌hafta‌ ‌sonu‌ ‌aktüel‌ ‌ürünler başlığı altında düzenleyen Gökkuşağı market mutlu eden fırsat bilgilendirmeleri ile ön plana çıkar. Gökkuşağı market geniş ürün seçenekleri ile müşterilerine hem ihtiyaç duyduğu ürünleri hem de kendisine cazip gelen ürünleri ‌e-market üzerinde doğru sıralama, filtreleme ve bir tıkla sepete ekleme seçeneği sunar. Yeni gelecek ürünlerin yer aldığı bilgilendirme sayfaları, haftalık ve aylık kampanya ve duyuru bilgilendirmeleri ile bütçeyi düşünen bir alışveriş seçeneği ile  karşımıza çıkar. Belirli bir alışveriş limiti üzerine ücretsiz teslimat seçeneği alışverişe olumlu bir katkı sunmayı başarır. Web sitesi üzerinde yer alan ürünlere ve kampanyalara ‌ ‌e-broşür üzerinden sıralı, doğru ve rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür. Gökkuşağı ‌e‌ ‌broşür web sitesi üzerinden ürünler rahatlıkla incelenebilir veya broşür bilgisayara indirilerek kampanyalar müşteriler tarafından takip edilir.

Gökkuşağı‌ ‌Broşürlerinde Neler Var?

Haftalık ve ek kampanyaların yer aldığı Gökkuşağı ‌market‌ ‌broşür‌ ‌bu‌ ‌hafta sayesinde size avantajlı gelen ürünleri incelemeniz çok kolaydır.Renkli, büyük puntolu yazıları ve görselleri ile alışverişinize eklenebilecek ürünleri belirlemek kolaydır. İndirimli ürünler dışında yeni gelecek ürünlerin de bilgilerinin yer aldığı bu broşürler ile istenilen markanın ürününü rahatlıkla takip edilir ve zamanında almanın keyfini yaşanır. Ek zaman ve kısa sürede bilgi edinmesi için fırsat sunan bu kataloglar alışverişleri daha keyifli hale getirir. İlgili markanın kendine özel ürünlerini veya farklı markaların ürünlerinin derleyip, müşteriye  hitap edebilecek şekilde sunan bu broşürler ile kampanya, duyuru ve hediye bilgilerini takip etmek çok kolaydır. Ayrıca alışveriş içerisinde ilgili tutarın ödenmesi için kullanılabilecek ödeme şekilleri de bu broşürler üzerinde yer alır. Ticket, multinet ve setcard gibi restoran kartlarının geçerliliği de e-broşürler ve yayınlanan kataloglar üzerinden rahatlıkla takip edilmesini kolaylaştırır. Alışverişi kolaylaştıran ödeme şekilleri, taksit seçenekleri ve geçerli olan restoran kart bilgilerine Gökkuşağı market e broşürlerinde görüntülenir.

Gökkuşağı‌ ‌Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Aktüel‌ ‌kataloğu sayesinde rahatlıkla tüm ürün bilgilerine ulaşıyor olmanız alışverişlerinizi için kolaylaştırır. Bu broşürler üzerinde yer alan ürün bilgileri indirimli, güncel ve kampanyalı şekillerde yer alması sayesinde kısa süre içerisinde tüm bilgilerin erişimine imkân tanır. Hızlı bir şekilde bir tık ile istenilen ürüne ulaşan müşteri hem fiyat bilgisini hem de ürünün detaylarını inceledikten sonra istediği alışverişi yapar. Büyük puntolar ve renkli başlıklar sayesinde haber ve duyuru gibi önemli bilgiler dikkat çeker. Özellikle markaların ürünlerinin kısa süreli indirimlerini bu broşürler sayesinde müşterilerine hem hatırlatır hem de takip etmelerine  yardımcı olur. Belirli bir alışveriş üzerinde yapılan tutarlar için sunulan avantajlı ürünlerinde bilgilendirilmelerinin yer aldığı bu  ‌indirimli‌ ‌ürünler rahatlıkla ulaşmak mümkündür. Sadece  bütçeye uygun ürünler için de bu katalogları takip edebilir ve alışverişleri belirli ürünler üzerinden yapmanın keyfi yaşanır. Gökkuşağı broşürlerini detaylı bir şekilde incelemek istemeniz durumunda cimri.com sayfasına göz atın. Kampanyalı ürünlerin yeni fiyatlarına ulaşmak için cimri.com broşür sayfasından Gökkuşağı e-broşürlerini inceleyerek, alışverişinizi hesaplı yapın.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery