Serin havalarda boğazımızı korumak önemlidir, çünkü soğuk algınlığı, nezle, grip, öksürük gibi rahatsızlıklar genellikle boğazın üşütülmesi sonucu ortaya çıkar. Bu gibi rahatsızlıklardan korunmak için serin havalarda boğazımızı sarmak faydalı olur. Atkılar, genellikle birkaç kat sarılır ve farklı şekillerde bağlanır. Atkıya alternatif olarak kullanımı daha pratik olan boyunluklar da vardır. Bu ürünler, baştan geçirilip tek seferde takılabilir. Boyuna tam oturur ve sarar, rüzgar ve soğuk geçişini engeller. Outdoor aktivitelerde kullanılan boyunluklar genellikle içi polarlı veya sıcak tutacak ek materyallerden yapılmıştır. Nar ve Wed’ze marka en uygun fiyatlı outdoor boyunluk modellerini cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Outdoor giysileri nelerdir? Outdoor boyunluk kullanmak ne gibi faydalar sağlar?

Doğa yürüyüşü, avcılık, balıkçılık, kampçılık gibi outdoor aktivitelere katılmaktan hoşlanan kişiler, değişen hava koşullarına uyum sağlayabilecek türde giysiler seçerler. Özellikle kamp yapıldığı zamanlarda sabah serin olan hava, öğlen saatlerine doğru ısınıp, akşam üstü yerini rüzgarlı bir soğuğa bırakabilir. Hatta yağış bile olabilir. Etkinliğiniz sırasında üşüyerek huzurunuzu kaçırmamak için hava koşullarına hazırlıklı olmak gerekir. Bu nedenle outdoor aktivitelerde hava sıcak olsa dahi, her türlü hava koşuluna uyum sağlayabilecek giysiler çantaya konulur. Yağmurluk, yelek, boyunluk, polar, atkı, şal, kalın çorap, tayt, su geçirmez ayakkabı gibi giysileri yanımızda bulundurmak havanın sürprizlerine hazırlıklı olmamızı sağlar. Hem yağmurluk hem ince mont hem de polarlı mont olarak kullanılan 3 in 1 montlar, en çok tercih edilen outdoor giysilerinden biridir. Outdoor aktivitelerinde, kolların ve bacakların üşümesi direnci fazla düşürmez, ancak boğazın, ayakların ve sırtın üşümesi rahatsızlıklara neden olabilir. Bu nedenle outdoor boyunlukları kullanmak faydalı olur. Havanın soğuduğunu hissettiğinizde hemen takıp ısınabilirsiniz. En uygun fiyatlı outdoor boyunlukları cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Outdoor boyunluk fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları markasına ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz outdoor boyunlukları, cimri.com sitesinde, giyim (outdoor) kategorisi altında yer alan, outdoor boyunluk sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri inceleyebilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını yapan sanal mağazaları gezerek, en ucuz ürünleri bulmanıza yardımcı olur.

https://www.cimri.com/boyunluk-outdoor