Boyama ve Oyun Kitapları

En Ucuz Boyama ve Oyun Kitapları Fiyatları

18 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
Disney, Smarteach ve Galt marka boyama ve oyun kitaplarını en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Boyama kitapları çocuk gelişimine nasıl fayda sağlar?

Günümüzde her ne kadar bilgisayar yazılımları gelişmiş ve boyama kitapları, online olarak kullanılabiliyor olsa da çocukların kas gelişimi için fiziksel boyama kitaplarının kullanımı oldukça önemlidir. Çocuk, boyama kitabındaki şekilleri taşırmadan boyamaya çalışırken hem el becerilerini geliştirir hem de boyamak için çaba göstermiş olur. Boyama bittiğinde, uğraştığı için elde ettiği bir başarı vardır. Boyama kitaplarında daha çok meyveler, şekiller, hayvanlar, eşyalar, arabalar gibi figürler olur. Erkek çocuklar genellikle arabalarla ilgili boyama kitaplarına ilgi duyarken, kız çocuklar, çiçek, kalp, böcek, meyve gibi figürleri içeren boyama kitaplarına ilgi duyar. Yaş gruplarına göre düzenlenen bu kitaplarda, küçük yaştaki çocuklar için daha büyük ve az detaylı figürler varken, daha büyük çocuklar için daha detaylı ve ince boyama alanları olan figürler bulunur. En ucuz boyama kitabı fiyatlarını Cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, ürünleri inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

Oyun kitapları nelerdir?

Bazı çocuk kitapları interaktif olarak üretilmişlerdir. Kitabın sayfalarına basılarak çeşitli sesler çıkartılabilir. Örneğin, kitaptaki bir köpek resmine basan çocuk, bir havlama sesi duyar. Bu gibi sesli interaktif kitaplar, çocukların yabancı dil öğreniminde de kullanılmaktadır. Kitaptaki karakterler üzerindeki diyalogları Türkçe olarak okuyan çocuk, ses butonuna bastığında, okuduğu cümlenin İngilizce versiyonunu dinler, böylece çocuğun İngilizce dinleme becerileri gelişmiş olur. Bazı masal kitapları sesli ve interaktif olarak hazırlanmakta ve çocukların oldukça ilgisini çekmektedir. Sesli kitapların üzerinde genellikle numaralar bulunan butonlar bulunur. Çocuk kaçıncı sayfada ise, o sayfa numarasının yazılı olduğu butona basar ve ilgili sese erişim sağlar. En ucuz sesli masal kitaplarını Cimri.com sitesinden bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Boyama ve oyun kitabı fiyatları ne kadardır?

En ucuz boyama ve oyun kitaplarını Cimri.com sitesinde, çocuk kategorisi altında yer alan, boyama ve oyun kitapları sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, kitapları kolayca karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız kitabın satışını yapan sanal mağazaları sizin için gezerek, en ucuz kitapları tek tıkla ekranınıza getirir.