• Polisan İpek Sabah Sisi 15 lt Silikonlu İç Cephe Boyası
  • Polisan İpek Sabah Sisi 15 lt Silikonlu İç Cephe Boyası
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Polisan İpek Sabah Sisi 15 lt Silikonlu İç Cephe Boyası ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Polisan Boyalar fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Polisan İpek Sabah Sisi 15 lt Silikonlu İç Cephe Boyası yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Polisan

Polisan İpek Sabah Sisi 15 lt Silikonlu İç Cephe Boyası

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Yorumlar

Polisan İpek Sabah Sisi 15 lt Silikonlu İç Cephe Boyası Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

11.05.2021Yazan:Editor Admin

Polisan İpek Sabah Sisi 15 lt Silikonlu İç Cephe Boyası

İstanbul merkezli bir şirket olan Polisan holding ürettiği geniş boya malzemeleri ile kullanıcıların tercihi oluyor. 2000 yılında üretimlerine başlayan Polisan; iç cephe, dış cephe ve birçok farklı ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Polisan markasının, iç cephe için özel olarak ürettiği Polisan İpek iç cephe boyası, silikonlu yapısı ile birlikte geliyor. Sabah sisi adındaki renge sahip olan Polisan İpek iç cephe boyası bu rengi ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Polisan İpek iç cephe boyası su bazlı olması sayesinde kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Polisan İpek iç cephe boyası 15 litre boyutu ile birlikte geliyor. Cimri.com rehberliğinde Polisan İpek iç cephe boyası incelemesini konforlu bir şekilde gerçekleştirebilir, ürünü daha yakından tanıyabilirsiniz.

Polisan İpek Sabah Sisi Silikonlu İç Cephe Boyası Özellikleri

Yerli üretim olan Polisan İpek iç cephe boyası özellikleri ile öne çıkıyor. Polisan İpek iç cephe boyası 15 litre boyutu ile geniş alanları boyamanıza imkân tanıyor. Sabah sisi adındaki rengi ile birlikte gelen Polisan İpek iç cephe boyası iddialı bir renge sahip. Polisan İpek iç cephe boyası su bazlı yapısı sayesinde kolay bir şekilde silinebiliyor. Silikonlu bir yapıda gelen Polisan İpek iç cephe boyası çevre dostu bir boya deneyimi sunuyor. Sararmayan, kir ve toz tutmayan Polisan İpek iç cephe boyası kokusuz yapısı ile dikkat çekiyor. Kokusuz olması ile kolay bir şekilde uygulanan Polisan İpek iç cephe boyası ipeksi ve mat dokusu ile duvarda dikkat çekici bir görünüme kavuşuyor. Polisan İpek iç cephe boyası içeriğinde yer alan özel reçinesi sayesinde su itme ve buhar geçirgenliği arttığı için rutubetli ortamlarda duvar kabarmasının önüne geçiyor. Polisan İpek iç cephe boyası uygulama adımları ise ilk önce eski duvar silinerek tozu alınıyor. Devamında duvara astar çekilerek Polisan İpek iç cephe boyası 2 kat şeklinde uygulanır, aralarda yaklaşık 3-4 saat bekleme süresi oldukça önemli oluyor. Polisan İpek iç cephe boyası uygularken saten rulo ve fırça kullanılması tavsiye ediliyor.

Polisan Ipek Iç Cephe Boyası 7.5 Lt / Sabah Sisi / Ci-6202 Fiyatı,  Yorumları - Trendyol

Polisan İpek Sabah Sisi Silikonlu İç Cephe Boyası Fiyatları

Ev veya ofislerinizin iç cephesini boyama kararı aldıysanı boya fiyatlarını araştırarak bu işlemi avantajlı hale getirebilirsiniz. Yüzlerce online mağazadaki yüzlerce boyanın fiyatlarını birbirleri ile karşılaştırarak bunların analizlerini yapmak oldukça vakit alabiliyor. Bu bağlamda Cimri.com üzerinden ilerleyerek, araştırmanızı konforlu ve pratik kılabilirsiniz. Cimri.com rehberliğinde incelemekte olduğunuz Polisan İpek iç cephe boyası fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Görüntülediğiniz bu fiyatları mağazalara göre karşılaştırarak, uygun olanı bulabilir, Polisan İpek iç cephe boyasını satın almak için ilgili mağazaya yönlenebilirsiniz. Bunun yanı sıra Cimri.com üzerinde yer alan fiyat değişim grafiğinden de yararlanarak Polisan İpek iç cephe boyasının son 90 gün içerisindeki değişimlerinden haberdar olabilirsiniz.

Polisan İpek Sabah Sisi Silikonlu İç Cephe Boyası İndirim Ve Kampanyalar

Cimri.com kullanıcılara farklı birçok avantaj sunuyor. İndirim ve kampanyalardan yararlanarak alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar ana sayfada yer alan sayfalar sayesinde bu isteklerini gerçekleştirebiliyor. İndirimli Ürünler ve Kampanyalar sayfaları sayesinde bütçeniz için uygun olan iç cephe boyasını tercih edebilirsiniz. Cimri.com üzerinde yer alan “Kampanyalar” sayfasında ise ilgilendiğiniz Polisan İpek iç cephe boyası kampanyaları var mı kontrol edebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünün avantajlı fiyatlarla satın alınmasını imkân tanıyan indirim ve kampanyaları Cimri.com rehberliği ile kolayca takip edebilirsiniz. Cimri.com üzerinde yer alan “Broşürler” sayfası ile süpermarket ve online satış platformlarının indirim kataloglarını görüntüleyerek, burada iç cephe boyası bulunuyor mu teyit edebilirsiniz.

Polisan İpek Sabah Sisi Silikonlu İç Cephe Boyası Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

İç cephe boyası satın alırken ürünün rengi, formülü, boyutu ve temizleme özelliği gibi birçok detayı bilerek satın almak doğru alışveriş için önemli oluyor. Bu bağlamada almayı düşündüğünüz bir ürünü araştırmak bazen oldukça vakit alabiliyor. Cimri.com zahmetsiz bir şekilde almayı planladığınız iç cephe boyasının detaylarını görmenize olanak sağlıyor. Aynı şekilde Polisan İpek iç cephe boyası hakkında ek birçok detaya Cimri.com rehberliğinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Polisan İpek iç cephe boyası yorum bölümünü okuyarak, Polisan İpek iç cephe boyasını satın alan kullanıcıların deneyimlerinden ve puanlandırmalarından faydalanabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Marshall Deniz Kabuğu 15 Kg Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası
Marshall Deniz Kabuğu 15 Kg Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery