Ürün
Boks Torbası
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
  • Boks malzemeleri diğer spor ürünleri kategorisinde bulunmaktadır. Boks malzemeleri, en ağır spor dallarından biri olan boks yaparken kullanılan ürünlerden oluşmaktadır. Cimri’de Do-Smai, Adidas, Everlast, Altis ve Lonsdale gibi onlarca markanın içerisinden size en uygun boks malzemelerine ulaşabilir ve en ucuz boks malzemelerine hemen sahip olabilirsiniz.

  • Boks Malzemelerini Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

    İçerisindeki boks eldivenleri, hangi tür boksu yaparsanız yapın önemli bir boks malzemesi olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu nedenle boks eldivenlerinin seçimi içerisindeki en önemli seçim olmaktadır. İçerisinde bulunan boks eldivenlerini seçerken öncelikle nerede kullanacağınıza doğru bir şekilde karar vermeniz gerekmektedir. Boks eldivenleri; Kickboks, Muay Thai ve Wushu gibi sporlarda da kullanılmaktadır. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, bazı standartlar gereği her spor dalında ayrı renkte kullanılmasıdır. Seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur ise; üretildiği materyallerdir. İçerisinde bulunan boks eldivenleri genellikle suni deri veya gerçek deriden üretilmektedir. Eldivenlerin de seçimlerinden önce mutlaka ağırlıkları kontrol edilmelidir. Boks eldivenlerinin ağırlıkları antrenmanlara ve maçlara göre değişiklik göstereceğinden, bu gibi boks malzemelerinin ağırlık kontrollerinin belirlenmesi gerekmektedir. Eldiven seçimlerinde son olarak dikkat edilmesi gereken nokta ise el kalıbınıza uygun bir eldiven seçmektir. Boks torbaları da boks malzemelerinden biridir ve antrenman esnasında büyük önem taşımaktadır. Kum torbalarını seçerken de dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Öncelikle kum torbalarını seçerken, nerede kullanacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Kum torbalarının ev tipi ya da salon tipi gibi pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Ebat olarak değiştiğinden önemli bir seçim olacaktır. Kum torbalarının kalitesi de diğer boks malzemelerinde olduğu gibi oldukça önem teşkil etmektedir. Kum torbalarında kullanılan malzemelere dikkat etmek, daha verimli bir antrenman yapmak ve daha uzun ömürlü kullanımı sağlayacaktır. Kum torbalarının iç dolgu malzemesi de dayanıklılık açısından oldukça önemlidir.

    Siz de kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun boks malzemelerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz boks malzemelerine hemen sahip olabilirsiniz.