Facebook App ID is missing!

ZTE AXON 7 Mini Duyuruldu

ZTE, IFA 2016’da AXON 7 serisinin yeni üyesi AXON 7 Mini modelini duyurdu. AXON 7 Mini, AXON 7’nin sahip olduğu tasarım, ses deneyimi ve üst düzey özellikleri, 5,2 inç ekrana sahip daha kompakt bir gövdede sunuyor.

ZTE üst düzey AXON serisinin en yeni üyesi AXON 7 Mini’yi IFA 2016’da duyurdu. AXON 7 Mini 5,2 inç ekranıyla, ZTE’nin amiral gemisi konumundaki AXON 7’nin birçok özelliğini daha küçük boyutlarda sunuyor.

AXON 7 Mini piyasadaki en yüksek ses kalitesine sahip akıllı telefonlardan biri. ZTE bu yüksek ses kalitesine Golden Ears Conservatory of Music bünyesindeki profesörler ve diğer benzer kuruluşlarla yaptığı ortak çalışma sonucunda ulaştı. Eşsiz ve mükemmel bir ses deneyimi sunan telefonda Asahi Kasei Microdevices (AKM) tarafından geliştirilmiş özel bir ses işlemcisi kullanılıyor.

AXON 7 Mini’nin ön tarafında yer alan hoparlörler çok net ve güçlü ses vererek, dış mekanlarda bile rahatlıkla müzik dinlemeyi mümkün kılıyor. Dolby Atmos teknolojisine sahip hoparlörler, sinemalardaki 7.1 çevresel ses deneyimine yakın bir performans sergiliyor.

BMW Group bünyesinde yer alan Designworks ile birlikte tasarlanan AXON 7 Mini, yuvarlatılmış kenarlı yekpare metal gövdeye sahip. Ürün etkileyici tasarımının yanında kullanıcıların çok rahat bir şekilde elinde ve cebinde taşınabilmesini sağlayan ergonomik bir yapısıyla da öne çıkıyor.

Sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 617 işlemci, 3GB RAM, 32GB ROM, SIM kart/microSD kart slotu ve Android 6.0 işletim sitemiyle güç, performans ve yüksek kalitenin küçük boyutlarda da sunulabileceğini kanıtlıyor. 2705mAH pili ile tüm gün rahatlıkla kullanılabilen telefon, Qualcomm Quick Charge teknolojisi sayesinde 30 dakika içinde %50 oranında şarj edilebiliyor. AXON 7 Mini yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilen 16 MP arka, 8 MP ön kameraya da sahip. Ürünün arka tarafında bir de parmak izi okuyucu bulunuyor.

Site Footer

%d bloggers like this: