Facebook App ID is missing!

Zorlu Hava Şartlarında Spor Yapmak Artık Daha Kolay

2015’in son çeyreğinde tanıtılan antreman ayakkabısı IGNITE XT yanında kışın spor yapabilmek için bütün altyapıyı bardındıran IGNITE PWRWARM ayakkabısı düşük ısıda sporcuların limitleri zorlamasına yardımcı oluyor. IGNITE serisinde de yastıklamayı üst seviyeye çıkartan IGNITE köpük teknolojisinin yanı sıra yeni PWRWARM’lar da vücut ısısını dengeleyen özel bir dil bulunuyor. Bu dil sayesinde sporcular kötü hava şartlarından etkilenmiyorlar. Bunların yanı sıra PWRWARM’lar da bulunan reflektörler düşük ışıkta ya da karanlıkta sporcuların fark edilmelerini sağlıyor.

IGNITE PWRWARM ayakkabısının bu üstün özelliklerini NIGHTCAT şortlar ve PWRWARM LS üstler tamamlıyor. Full lamine astarlı NIGHTCAT şortlar akşam koşularınızda vücut ısınızı dengeleyip performansınızı üst seviyelere tırmandırırken üründe kullanılan parlak iplik ve yerleştirilen reflektörler sayesinde koşularınızı daha güvenli hale getiriyor. Su geçirmez fermuarlı cebi sayesinde ise değerli eşyalarınız kuru ve güvende kalmasını sağlıyor.

PWRWARM LS üstler ise adaptif malzemeden üretilmiş WarmCELL teknolojisi sayesinde dışarısı ne kadar soğuk olursa olsun vücudunuzu etkilemeden spor yapmanıza olanak veriyor. Anatomik olarak tasarlanan yan rüzgar panalleri sayesinde vücudunuzu soğuktan korurken hava almasını da sağlayan PWRWARM LS üstlerin yarım fermuarlı yakasında ve çeşitli bölgelerine yerleştirilen reflektörler sayesinde yine düşük ışıkta görünürlüğünüzü arttırıyor.

IGNITE PWRWARM ayakkabı 449 TL, NIGHTCAT şort 130TL ve PWRWARM LS üst 230 TL fiyatıyla PUMA mağazalarında koşu meraklıklarını bekliyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: