Facebook App ID is missing!

Yüksek Hız, Daha Geniş Kapsama Alanı

ZyXEL, evde birden fazla cihaz arasında kablosuz HD multimedya içerik paylaşılmasına olanak tanıyan AC750 çift bant kablosuz Gigabit Access Point / Router ürününü tüketicinin beğenisine sundu. ZyXEL, küçük, orta ölçekli işletmeler ve ev kullanıcıları için geliştirdiği NBG6515 ile yüksek hızda kablosuz veri paylaşımı vaat ediyor.

802.11ac destekli NBG6515, akıllı anten tasarımı ile kullanıcılara üst düzey kablosuz erişim performansı sunuyor. Bu özelliğiyle kesintisiz ve yüksek performanslı Wi-Fi için keyifli bir deneyim yaşatan NBG6515, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, akıllı televizyonlar, oyun konsolları ve medya sunucuları gibi cihazlar için genişletilmiş bir kapsama alanı imkânı ile artan pazar taleplerine cevap veriyor.

NBG6515, çift bant özelliğiyle aynı anda hem 2,4 GHz hem de 5 GHz frekanslarında kablosuz ağlara erişim desteği sunuyor. Bu sayede internet üzerinden HD film izleme veya online oyun uygulamaları gibi yüksek bant genişliğine ihtiyaç duyulan anlarda kullanıcılar kaliteli ve kesintisiz kablosuz internet erişiminin keyfini yaşıyor.

802.11ac uyumlu kablosuz cihazların artık mağaza raflarındaki yerlerini tam olarak almaya başlamasına rağmen çoğu ev kullanıcısı hala eski kablosuz ağ teknolojilerini tercih ediyor. Öte yandan 802.11ac teknolojisi, sahip olduğu avantajlarla kullanıcıları bu yönde cezbedecek gibi gözüküyor. Bu teknolojiye geçmek için mükemmel bir çözüm olan NBG6515, sunmuş olduğu yüksek performans ve kaliteli kablosuz erişim deneyimi ile 802.11n’den 802.11ac’ye geçecek kullanıcılar için en iyi seçeneklerden bir tanesi olarak öne çıkıyor.

Hızlı ve kaliteli Kablosuz veri transferi olanağı sunan ZyXEL NBG6515, DLNA desteği sayesinde de kullanıcının kendi ağından USB depolama aygıtı ile anında ve kolay dosya paylaşımı ve multimedya dosyaların oynatılmasına da olanak veriyor. ZyXEL NBG6515’in repeater ve erişim noktası modları ise kablolu veya kablosuz olarak ev ağı kurulmasında kullanıcılara daha fazla esneklik sağlıyor. Cihaz, HD video akışı ya da daha hızlı büyük veri aktarımları için kablolu bağlantıyı tercih eden kullanıcıları da sevindirecek. Zira ZyXEL NBG6515 üzerindeki gigabit ethernet portları sayesinde kullanıcıların Gigabit Ethernet altyapısına sahip kablolu bir ağ oluşturmaları da mümkün.

~dont display~

Site Footer