Facebook App ID is missing!

Yeni Nesil Apple Watch Kamerayla Gelebilir

9to5mac’in haberine göre, yeni nesil Apple Watch FaceTime kamerayla birlikte gelecek. Cupertinolu şirketin ikinci nesil giyilebilir cihazının 2016 içerisinde satışa sunulması bekleniyor. FaceTime kameranın Apple Watch 2’nin üst bölümünde yer alması bekleniyor. Bu sayede kullanıcılar, giyilebilir cihazları üzerinden görüntülü çağrı yapabilecekler.

Apple Watch 2’nin iPhone’dan bağımsız olarak çalışabileceği iddia ediliyor. Şu an satışta olan Apple Watch’u kullanabilmek için iPhone’a ihtiyaç duyuyorsunuz. Android cihazlardaysa böyle bir zorunluluk bulunmuyor. İstediğiniz Android cihazla kullanabileceğiniz gibi cihazlar artık bağımsız olarak çalışabiliyor.  Apple Watch 2’de kullanılacak yeni kablosuz çip set sayesinde, cihaz kullanıcılılarının iPhone bağımlılığı ortadan kalkacak.

Batarya kapasitesinin aynı olacağı ancak kullanımda olan modelde daha iyi bir performans sunacağı yönünde bilgiler mevcut. Ortalama Apple Watch kullanıcıları günü yüzde30-40 oranında şarjla tamamlayabiliyor ve cihazlarını şarja takmaları gerekiyor. Apple Watch 2 ise daha verimli bir kullanım sunabilecek. Apple Watch 2 ile ilgili yeni bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Site Footer

%d bloggers like this: