Facebook App ID is missing!

Yeni Moto G Yakalandı

Motorola’nın bütçe dostu modeli Moto G, yenilenerek bu yıl içerisinde pazara sunulacak. Moto G 2014’ün yerini alacak olan Moto G 2015, sızıntı kurbanı oldu. Telefonun önce fotoğrafları ve özellikleri ardından da, test sonuçlarını içeren videosu ortaya çıktı.

İlk bakışta Moto G 2014 ile aynı tasarım özelliklerine sahip olan Moto G 2015, renkli kapak seçenekleriyle geliyor. Telefonun özellikleri arasında, Qualcomm Snapdragon 410 çip seti, 1GB RAM, 8GB dahili depolama alanı ve microSD kart desteğiyle arttırılabilir hafıza bulunuyor. Motorola Moto G 2015’in ekranıysa 5 inç boyutunda ve 720p çözünürlüğünde olacak.

Telefonun arka bölümündeyse çift LED flaşla desteklenen 13 mega piksel çözünürlüğündeki kamera yer alacak. Ön bölümündeyse 5 mega piksellik selfie kamerası bulunuyor. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemini kullanan 3. nesil Moto G’nin AnTuTu ve CPU-Z sonuçlarını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Telefonun önümüzdeki birkaç hafta içerisinde tanıtılması bekleniyor. Motorola’nın yeni telefonlarıyla ilgili bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

~dont display~

Site Footer