Facebook App ID is missing!

Yeni h.ear Serisi ile Yüksek Çözünürlüklü Sesi Keşfedin

Sony, Yüksek Çözünürlüklü Ses ürünleri yelpazesinin en son üyeleri olan yeni göz alıcı h.ear kulaklık ailesini ve dünyanın en küçük Yüksek Çözünürlüklü Sese sahip kablosuz hoparlörünü tanıttı. Walkman, MP3 çalar, telefon veya tabletiniz için mükemmel bir eşlikçi olan h.ear, tarz, konfor, hareket halindeyken kullanım ve nefes kesen Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesini harmanlıyor

Yeni ürünlerde, Yüksek Çözünürlüklü Ses aktarımında kullanılan LDAC, kodlama teknolojisinden yararlanılıyor. LDAC, kablosuz ortama göre çok sayıda aktarım hızını destekliyor. 990 kbps’lik maksimum transfer hızında (geleneksel Bluetooth sesin yaklaşık üç katı veri) aktarım yaparak Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğinin tadını istisnai ses kalitesinde çıkartmanıza izin veriyor. LDAC, tüm şarkılarınız için tam da sanatçının arzuladığı şekilde gelişmiş bir kablosuz dinleme deneyimi sağlıyor.

h.ear ürün yelpazesinin ortak bir özelliğini ise, tüm yeni modellerin KromMavisi, Parlak Kırmızı, Kömür Siyahı, Limon Sarısı ve Koyu Pembe olmak üzere beş canlı renkte sunulması oluşturuyor. Cihazın gövdesinden kablosuna kadar farklı malzemelerden yapılan ve farklı yüzeylere sahip bileşenlerinin tümü aynı renkte üretildi. Tek renk, her kullanıcının tarzına uyabilen sade ve şık bir görünüm sunuyor.

İster evde olun isterse yolda, dünyanın en küçük Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu taşınabilir hoparlörü h.ear go, ile harika sesin tadını çıkartın.

~dont display~

Site Footer