Facebook App ID is missing!

Yeni BRAVIA LCD TV Yelpazesi Tanıtıldı

Sony, TV yayınları, DVD, Blu-ray Disc, internet video hizmetleri ve dijital fotoğraflar gibi her türlü içerik için nefes kesici detaylar sunan X-Reality PRO özellikli, yeni BRAVIA LCD televizyon serisi ile ürün yelpazesini genişletiyor. Her bir piksel, Sony’nin özel görüntü işleme teknolojisi sayesinde üstün şekilde yükseltiliyor. Her bir sahnenin ayrı parçaları analiz edilerek özel bir görüntü veri tabanı ile eşleştiriliyor. Ayrıca, X-Reality PRO da orijinal nesnenin parlaklığı, renk tonları veya doygunluğundan taviz vermeksizin canlı renkleri yeniden üretiyor.

Yeni BRAVIA televizyonlar, evinizin iç dekorunu tamamlamak için şık hatları ve zarif ince ekranı ile tasarlanırken temiz kablo yönetimi de TV izlerken kabloları gözden uzakta tutuyor. W75D/ W65D/ serisi, dahili hoparlörün tepkisindeki hataları analiz ve telafi eden Clear Phase ses teknolojisi ile tüm frekansları pürüzsüz, eşit şekilde yeniden üreterek saf, doğal ses yaratıyor. W75D/ W65D/ serisi, dahili Wi-Fi’ın yardımıyla YouTube ve Netflix gibi geniş internet video hizmetleri yelpazesine kablosuz olarak bağlanıyor. Photo Sharing Plus, 10’a kadar kullanıcının akıllı telefon veya tabletlerindeki fotoğraf ve müzik parçalarını büyük ekranda kablosuz olarak paylaşmasını mümkün hale getiriyor.

2016 BRAVIA LCD TV Yelpazesi:

 • W75D Serisi (43 inç ve 49 inç modeller) Full HD LCD TV
 • W65D Serisi ( 48 inç) Full HD LCD TV
  • İster TV yayınları , isterDVD, Blu-ray Disc, internet video hizmeti veya dijital fotoğraflar için, Sony’nin eşsiz gerçeklik yaratma veri tabanı algoritması ile nefes kesici detay sağlayan X-Reality PRO özellliği sunuyor.
  • Şık hatlar ve zarif ince tasarımlı ekran, ekranı izlerken kabloları gözden uzakta tutan temiz kablo yönetim sistemine de sahip.
  • Hoparlörün tepkisindeki hataları analiz ve telafi eden Clear Phase ses teknolojisi de sunuluyor. Bu, hoparlörün frekans tepkisi hiç olmadığı kadar yüksek kesinlik ile ‘örneklenerek’ başarılıyor.
  • Dahili Wi-Fi® ile daha fazla video içeriğin keyfini kolaylıkla sürebilmek için YouTube, Netflix ve Opera uygulamaları* gibi başlıca internet video hizmetleri destekleniyor.
  • Kullanıcının fotoğraflarını* kablosuz olarak akıllı telefonundan büyük ekrana aktarmasına ve en sevdiği fotoğrafları TV üzerinden paylaşmasına imkân veren Photo Sharing Plus uygulaması.
  • X-Protection PRO, Toz, Işık, Gerilim Darbesi ve Neme karşı korumak için dört koruma özelliği ile Sony TV’nin dayanıklılığını arttırıyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: