Facebook App ID is missing!

Yeni Arçelik Ultima Serisi Üstün Görüntü Teknolojisi Sunuyor

Arçelik A.Ş.’nin yepyeni teknoloji ve tasarımlarla geliştirdiği yeni Arçelik Ultima TV serisi, 4K üstün görüntü teknolojisi, 5 yıldızlı (SPR) ses deneyim kalitesi, ince yapısı, metalik ve şık tasarımı ile televizyon izleme keyfini kullanıcılarına sunuyor.

En hareketli sahnelerde bile kusursuz netlik sunan Arçelik 4K Ultima TV, Video Perfection Engine teknolojisi sayesinde daha akıcı görüntü, Wide Color Gamut teknolojisi ile geniş renk yelpazesine sahip ekranı daha canlı ve gerçekçi görüntü sağlıyor.

Arçelik Ultima 4K TV ile Daha Canlı ve Gerçekçi Görüntü

Micro Dimming teknolojisi sayesinde karanlık sahnelerde bile en ince detayları görme imkanı sağlayan 4K Ultima, yüksek kontrast sunabilen HDR teknolojisi sayesinde de daha parlak ve yüksek kontrast içeren resim kalitesi elde ediyor.

Arçelik Ultima serisinde bulunan 3D Sound, DTS Sound, Night Mode ve Bluetooh özellikleri 5 yıldızlı(SPR) ses deneyimini gerçekçi ve kusursuz bir şekilde sunuyor. Ultima serisinin öne, arkaya ve alta konumlandırılmış yeni hoparlör yapısı sayesinde daha pürüzsüz, temiz bir ses elde ediliyor ve DTS yazılımı sayesinde sesin daha net duyulmasını sağlıyor. Gece modu özelliği ile kanal geçişlerinde oluşabilen ses seviyesindeki artma ve azalmayı engelleyerek dengeli ses seviyesinde TV izleme rahatlığı sunuyor. Bluetooth kablosuz müzik bağlantısı sayesinde ise marka ayırt etmeksizin tüm ses sistemlerini Bluetooth ile TV’ye kablosuz bağlanma imkanı sunuyor.

Yeni 4K Ultima Serisi; 1.999 TL den baslayan fiyatlar ve Avrupa sampiyonasina ozel 1000 TL ye varan indirim firsati sunuyor.

Site Footer

%d bloggers like this: