Facebook App ID is missing!

Yeni Acer Iconia One 8

Çarpıcı renkleri ve şık tasarımı Acer’ın yeni Iconia One 8 tabletini bu yaz yanınızdan ayıramayacaksınız. Tatilde, uçakta, sahilde, balkonda, siz nerede olursanız olun rengiyle stilinizi tamamlayan Iconia One 8 tablet de yanınızda! İster sahilde en sevdiğiniz şarkıları dinleyin, ister balkonda film izleyin, ister uçakta oyun oynayın, Iconia One 8, 8 inç HD ekranıyla tüm detayları ve renkleri geniş görüntülüme açışıyla sunar.

Acer Accurate ekran kalemi ile yazı yazma ve tatilde yaratıcı çizimler yapmak için de ideal olan bu tablet güçlü bir Intel Atom dört çekirdekli işlemci, 16GB veya 32GB bellek seçenekleri ve en yeni sürüm Android 5.0 (Lollipop) ile performanstan ödün vermiyor. Ayrıca gelişmiş dokunmatik özellikleriyle en çok kullandığınız uygulamalara hızlıca ulaşabilir, görsellerinizi düzenleyebilir ve el yazısıyla not alabilirsiniz.

Yalnızca 355 gram ağırlığında olan Acer Iconia One 8 göz alıcı on farklı rengi ve arka yüzeyindeki ekoseli şık dokusuyla bu yaza renk ve stil katacak! Tüm gün kullanım için 8,5 saate kadar pil ömrü sunan Iconia One 8’in yaz tatillerinizin en renkli anlarını yakalamak için ön ve arka kamerası bulunuyor. Arka kamerası ayrıca 88 derecelik geniş açılar yakalayarak fotoğraflara daha fazla kişi ve ortamın dahil edilmesini sağlıyor. Göz yorgunluğunun minimuma indirilmesine yardımcı olması için, tabletin Okuma Modu tablet ekranından salınan mavi ışık miktarının azaltılması amacıyla hızlı bir yöntem sağlıyor.

Acer Iconia One 8 (B1-820) Temmuz ayından itibaren 179€ başlangıç fiyatıyla temin edilebilecek.

Site Footer