Facebook App ID is missing!

WoT 10.0 Güncellemesi Ekim’de Geliyor

World of Tanks’in bu en yeni güncellemesiyle birlikte gelen Rampage modu, mücadeleyi bir üst seviyeye taşıyacak bir dizi yeni oynanış mekaniğini de kalıcı olarak getiriyor. Oyuna eklenen tekrar doğma, garaj savaşları, tamir noktaları ve bayrak ele geçirme unsurları, oyuncuları zafer kazanmak için oynayış tarzlarını adapte etmeye zorlayacak. Ayrıca oyuncular Topçu Ateşi ve Hava Saldırısı gibi yeni yeteneklerini kullanarak rakip takıma yüksek hasar verebilecekler. Rampage modu içerisinde yer alan bu iki maç türü birbirinden farklı zafer şartları ve takım yapılarına sahip olacak. Oyuncuların hoşlarına giden maç tipini seçmesine olanak veren bu sistem, standart tank savaşlarına da yeni bir boyut kazandırmış olacak.

Rubicon oyunculara, savaşın tüm yıkımını yansıtan “Paris” ve “Berlin” adında Rampage moduna özel iki haritayla desteklenen ürkütücü bir alternatif tarih de sunuyor. Bunun yanında Kişisel Çarpışma Görevlerine katılanlar özel sezon sonunda, test oyuncuları tarafından oldukça beğenilen 10. seviye T-22 sr. tankını kazanabilecekler. Madalya avcıları için de savaşları sırasında kazanabilecekleri bonuslar ve özel madalyalar olacak.

Bütün bunlara ek olarak World of Tanks 10.0 güncellemesiyle bir PvE eğitim görevi ve Mürettebat yeteneklerine bonuslar ekleyen geliştirilmiş bir özelleştirme sistemi de gelecek. Tüm güncellemelerde olduğu gibi World of Tanks ekibi yeni güncellemenin nasıl çalıştığını izleyip, gelecekteki güncellemeler için oyuncu topluluğuyla yakın temas içinde olacak. World of Tanks’in teknik kısmını da kapsayan bu yakın temas, geliştirme ekibine grafik kalitesini ve oyun performansını daha yukarı taşıma imkânı sunuyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: