Facebook App ID is missing!

World of Warcraft Yeni Sınıfı Açıldı

World of Warcraft merakla beklenen yeni Demon Hunter sınıfı, bugünden itibaren oynanabilecek.

Tüm zamanların en popüler MMORPG oyunu olan World of Warcraft (WoW), son yıllarda hızla kaybettiği oyuncu sayısını yeni eklenti paketi olan Legion ile geri kazanmayı hedefliyor. Legion paketi aslında 30 Ağustos günü oynanabilmeye açılacak ancak oyunun geliştirici firması Blizzard, Legion’la gelecek birkaç yeniliği kullanıcılara önden sunacak. Eklenti paketinin en önemli yeniliklerinden biri olan Demon Hunter adlı sınıf da bunların başında geliyor.

WoW oyuncularının belki de yıllardır beklediği bir sınıf olan Demon Hunter’lar, bugünden itibaren nihayet oynanabilir olacak. Oyunu oynayanlar ya da oynamayı planlayanlar için Demon Hunter’ı yalnızca en azından 70. seviye karakteri olanların ve WoW Legion paketini ön sipariş ile alanların oynayabileceğini belirtelim. Ayrıca oyun içindeki ırklardan yalnızca Night Elf ve Blood Elf’ler ile bu sınıfta karakter açılabilecek.

Bugünkü güncellemeyle gelen yenilikler bununla da sınırlı kalmıyor. Oyuncular Azeroth dünyasını istila etmeye gelen Demon’lara karşı mücadele edebileceği etkinliklere katılabilecek ve ödüller toplayabilecekler. Ayrıca 98 veya üstü seviyede karaktere sahip tüm oyuncuları, yeni Legion paketi topraklarından Broken Shore’da geçecek özel bir görev serisi de bekliyor.

WoW Legion eklenti paketiyle gelen Broken Isles adlı kıtaya erişim ve karakteri 110. seviyeye yükseltebilmek gibi önemli özellikler ise 30 Ağustos günü aktif olacak.

Site Footer