Facebook App ID is missing!

World of Tanks Blitz, Windows 10’a Çıkarma Yapıyor

World of Tanks Blitz resmi olarak yayınlanmasının ardından iOS ve Android platformlarında 35 milyondan fazla indirilen ve dünya çapında 100.000 oyuncunun aynı anda oynadığı bir oyun haline gelmeyi başarmıştı. Windows 10 cihazlarına uygun olacak şekilde optimize edilen bu sürümde mobil oyuncular ister iOS ister Android ister Windows 10 platformundan bağlanıyor olsun, hep birlikte çarpışabilecekler. Bununla birlikte yapımcılar, PC oyuncularını mobil oyunculardan farklı bir eşleşme sırasına alarak hem mobil hem de PC platformlarından bağlananların adil bir şekilde yarışabilmesine olanak tanımayı hedefliyorlar.

Çapraz platform oynanışı optimize edebilmek adına çeşitli oyun içi unsurlar ve ara yüzler de Windows 10’a daha uygun bir hale getirildi. Tabletler ve telefonlar için yenilikçi dokunmatik kontrollere sahip olmanın yanında World of Tanks Blitz, Windows 10 PC oyuncuları için klavye ve mouse kontrollerini de beraberinde getiriyor.

World of Tanks Blitz, Almanya, Büyük Britanya, ABD ve SSCB’ye ait 190’dan fazla tarihi tankı barındırıyor. Tanklar dört farklı sınıfa ayrılıyorlar: hafif, orta, ağır tanklar ve tank destroyerleri. Her sınıfın kendine has artıları ve eksileri olması, oyunculara kendi stratejilerini geliştirme olanağı sunuyor. PvP savaşların yapıldığı çeşitli arenalarda oyuncular, yeni taktikler geliştiriyor, oyunun seyrini değiştirme potansiyeline sahip hızlı kararlar almayı öğreniyor ve tüm dünyadan arkadaşlarıyla bir araya gelip düşmanlarını alt ediyorlar.

World of Tanks Windows 10 sürümüyle ilgili daha fazla detay öğrenmek için http://wotblitz.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: