Facebook App ID is missing!

Vestel’den Android TV Geliyor

Vestel inovasyon alanındaki adımlarına bir yenisini daha ekleyerek Android TV platformunu destekleyen UHD televizyonlarını ve uydu alıcı cihazlarını tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Vestel’in Android TVTM özellikli yeni televizyonları ve uydu alıcı cihazları, kullanıcı dostu TV yazılımını AndroidTM ekosistemi ile bütünleştirerek mükemmel 4K/UHD görüntü performansı sunuyor. Bu ürünlerde yer alan akıllı içerik arama ve öneri servisi kullanıcılara günlük TV yayın akışı, geçmiş programlar ve film/dizi servisleri üzerinden zengin içerik tavsiyelerinde bulunuyor. Dijital TV platformları da fark yaratmak amacıyla bu içerikleri kendilerine göre geliştirip zenginleştirebiliyorlar. Android ekosistemindeki uygulamalar ve oyunlar bu Vestel ürünlerinde klavye, oyun konsolu, akıllı telefon ve tablet gibi cihazların da desteğiyle sorunsuz ve keyifli bir şekilde kullanılabiliyor.

Dahili 802.11 ac Wi-fi ve geniş bant tuner (Full Band Capture Tuner) destekli Vestel Android TVTM ürünleri uyumlu diğer TV cihazlarına yayın aktararak aynı anda birden fazla kanalı izleme imkanı sağlıyor. Ayrıca yayınları ister sabit disklere ister ağdaki depolama aygıtlarına kaydederek kullanıcılara zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın eğlenceli bir TV deneyimi sunuyor.

Site Footer

%d bloggers like this: