Facebook App ID is missing!

Ütüye Daha Az Zaman Ayırın

Philips’in Speedcare GC6631 modeli, hem ütüye ayrılan zamanı yarı yarıya düşürüyor hem de kompakt tasarımı ile yazlıklar ve dar mekanlar için ideal bir çözüm sunuyor. Tasarımı sayesinde ütü masasına kolayca uyum sağlayan ve böylece ütü yapmayı kolaylaştıran Speedcare GC6631 1,2 litrelik su haznesi bir saatten fazla ütü yapmaya olanak tanıyor. Ayrıca uzun süreli ve kesintisiz ütü yapılması gerektiğinde, su haznesinin soğuması beklenmeden yeniden doldurulabiliyor.

Ürettiği buhar gücü sayesinde kumaşlara derinlemesine nüfuz ederek ütü yapmayı hızlandıran Philips SpeedCare GC6631’in şok buharı ise zorlu kırışıklıklar için ideal bir çözüm üretiyor. Speedcare GC6631’in seramik tabanı, çizilmelere karşı dayanıklılık sağlarken kumaş üzerinde iyi kayıyor, üçlü hassas uç tasarımı ise giysilerin ütülenmesi en zor bölgelerinden olan düğme kenarları ve pile alanlarına kolaylıkla ulaşmayı sağlıyor.

Musluk suyuyla kullanılmak üzere tasarlanan Philips  Speed Care Buharlı Kazanlı Ütü GC6631’e 469,90 TL’ye sahip olunabilir.

Site Footer

%d bloggers like this: