Facebook App ID is missing!

Marathon Ultimate Serisi ile Temiz Hava, Temiz Yuva

Philips Marathon Ultimate Serisi, Hepa 13 filtresi ile alerjenleri yüzde 99,95 oranında temizlerken, Nano Clean özelliği ile temizlik sonrası haznesini toza maruz bırakmadan boşaltmaya olanak sağlıyor.

Alerji Araştırma Vakfı Avrupa Merkezi (ECARF) onaylı HEPA 13 filtreleme sistemine sahip olan seri, tozu ve havayı en etkili şekilde ayırarak havadaki evcil hayvan tüyleri, böcekler veya polenden kaynaklanan alerjen maddeleri %99,95 oranında temizleme özelliğine sahip. Bu özelliği ile yüksek toz emisyon sınıfında yer alan Marathon Ultimate serisi, özellikle bebekli anneler, sporcular, hayvan severler ve alerjik bünyeye sahip kullanıcılar için daha kaliteli bir yaşam alanı sağlıyor.

Uluslararası onaylı performans testlerinde üstün başarılar elde eden Philips Marathon Ultimate, A Sınıfı olması dolayısıyla düşük miktarda enerji tüketirken, halı, sert zemin ve pürüzlü yüzeylerde yüksek toz toplama performansı sunuyor.

Hazne boşaltmak artık çok kolay!

PowerCyclone 7 teknolojisinin aerodinamik tasarımı üç etkili adımla hava direncini en aza indiriyor ve olağanüstü temizlik performansı sağlıyor. İlk adımda düz ve pürüzsüz hava girişi sayesinde PowerCyclone’a yüksek hızla giren hava; ikinci adımda eğimli hava geçişiyle siklonik hazne içinde yukarı doğru ivmelendiriliyor. Siklonun üzerindeki çıkış kanatları ise, son adımda etkili bir şekilde tozu havadan ayırıyor. PowerCylclone7 teknolojisi sayesinde yıkanabilir filtresi çok daha geç kirleniyor ve filtrenin senede sadece 1 kere temizlenmesi yeterli oluyor.

Nano Clean teknolojisi tozun süpürge içinde dağılmasını ve havada asılı kalmasını önleyerek haznenin dibine çökmesini sağlar. Böylece haznenin boşaltılması esnasında evde toz bulutu oluşmasına ve temizlenen havanın yeniden alerjenlerle dolmasına engel olur. Ayrıca toz haznesinin ergonomik tasarımı sayesinde ise tek hamlede ve kolayca boşaltılabiliyor.

Philips Marathon Ultimate serisi, hem halılarda hem de sert zeminlerde benzersiz performans sunan TriActive özel tasarımlı tabanı ile halı tüylerini maksimum açarak temizliyor ve geniş ön açıklığı sayesinde büyük parçaları itmeden içine çekiyor. TriActive başlık yan fırçaları ile de duvar kenarlarını ve mobilya ayaklarının çevresini zahmetsizce temizlemenizi sağlıyor.

3 farklı alternatifi ile kullanıcılarının beğenisine sunulan Philips Marathon Ultimate Serisi’nin önerilen perakende satış fiyatları 1499,99 TL ve 1099,99 TL arasında değişmektedir.

Site Footer