Facebook App ID is missing!

Ultimate Ears’dan Yeni Mobil Hoparlör

UE BOOM’dan izler taşıyan tasarımı ve çok küçük boyutuyla kablosuz Bluetooth özellikli UE ROLL,  360 derece,  yüksek ve canlı ses sistemi ile derin bas ritmlerinde eşsiz bir deneyim sunuyor.

Ultra mobil hayat tarzınızın bir parçası olan UE ROLL’u elastik kablosu ile yürüyüş yaparken sırt çantanıza da asabilir ya da mayonuza iliştirebilirsiniz. En yüksek kalitede malzemeden üretilen UE ROLL’u su geçirmezlik özelliği (IPX7 sertifikalı)  ile korkmadan suya sokabilir, düşürebilir ya da fırlatabilirsiniz.

İnsanların artık her yerde müziği yaşamak ve paylaşmak istediğini söyleyen Ultimate Ears Genel Müdürü Rory Dooley, “Müzik  yaşanılan anların daha özel olmasını sağlar. Biz de UE ROLL’u  bu özel anların bir parçası olması için tasarladık. Nerede olduğunuzun ya da ne yapıyor olduğunuzun bir önemi  yok. UE ROLL  tüm  deneyimlerinizi  daha da özel kılmak için dilediğiniz her zaman ve her yerde sizinle” dedi.

Epic ses sistemi, maceracı ruhu ve her yerde kullanılma özelliği UE ROLL’u, tıpkı UE BOOM ve UE MEGABOOM’da olduğu gibi bir adım ileriye taşıyor. IOS ve Android  uygulamalarıyla en sevdiğiniz müzik ile uyanabilir, hoparlörünüzü uzaktan açabilir hatta her hangi bir Ultimate Ears hoparlör ile eşleştirerek sesi iki katına çıkarabilirsiniz. Uygulamalar üzerinden kablosuz UE hoparlörünüze gönderilecek yeni güncellemeler ile özelliklerinizi arttırarak, hoparlörünüzü daha da geliştirebilirsiniz.

  • UE ROLL, ABD, Avrupa ve Asya’daki bazı ülkelerde Temmuz 2015 itibariyle 99 $ tavsiye edilen  satış fiyatı ile satışa sunulacak.

Site Footer

%d bloggers like this: