Facebook App ID is missing!

Ultimate Ears’dan UE BOOM 2

Bluetooth hoparlör kategorisini yeniden tanımlayan, insanların birlikte müziği çok daha özgürce deneyimlemesine imkan veren Ultimate Ears’ın UE BOOM ile başlayan serüveni, UE BOOM 2 ile devam ediyor. Suya, çamura ve darbelere dayanıklı tasarlanan UE BOOM 2 her yerde üstün ses performansı sunuyor. Ultimate Ears’in herzamanki gibi en kaliteli materyallerle sunduğu UE BOOM 2 suya (IPX 7) ve düşmeye (Yaklaşık 15 Metre) dayanıklı özelliğiyle size daha fazla eğlence sunuyor. Su şişesi boyutundaki tasarımıyla, bisikletinizin suluk bölümünde taşıyabilir veya çantanıza takabilirsiniz. Böylece hayatınıza her yerde müzik katabilirsiniz.

Ultimate Ears’ın 2013 yılında piyasaya sürdüğü, ödüllü 360 derece hoparlör olan UE BOOM’dan ilham alınarak oluşturulan UE BOOM 2, yüzde 25 daha fazla ses gücüyle, 30 metre kablosuz bağlantı mesafesiyle ve tamamen su geçirmez tasarımıyla nerede olursanız olun ya da ne yaparsanız yapın müziği herkesle paylaşmanızı sağlıyor. 15 saatlik pil ömrüne sahip olan UE BOOM 2 ayrıca yenilikçi dokunmatik kontrol özelliği ile telefonunuzu elinize almadan şarkıları değiştirme kolaylığı sunuyor.

UE BOOM 2 zamanla daha da zenginleşecek. UE BOOM 2 iOS ve Android uygulamalarını kullanarak UE BOOM 2’yi diğer herhangi bir Ultimate Ears hoparlörüyle eşleştirebilir ve birlikte kullanabilirsiniz. Telefonunuzu bu uygulamayla kumada gibi kullanarak en sevdiğiniz müziği açabilir, hatta sabahları bu müzikle uyanabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla kablosuz olarak yeni güncellemeler gönderilen UE hoparlörlerin özelliklerini kolaylıkla arttırabilir böylece her bir hoparlörü daha mükemmel, geleceğe hazır hale getirebilirsiniz.

UE BOOM 2, nar çiçeği, beyaz, siyah, yeşil ve tropik (turuncu-mor) gibi yeni ve canlı renkleriyle karşınızda olacak.

~dont display~

Site Footer