Facebook App ID is missing!

Ücretsiz Windows 10 Güncellemesi İçin Bugün Son Gün

Windows 7 veya Windows 8.1 kullanıcılarının, işletim sistemlerini ücretsiz olarak Windows 10 yükseltebilmesi için son gün.

Microsoft bundan tam bir yıl önce, 2015’in 29 Temmuz gününde yeni işletim sistemi olan Windows 10’u piyasaya sürmüştü. Çiçeği burnunda işletim sisteminin pazar payını bir an evvel artırmayı hedefleyen firma, daha önce hiç yapmadığı bir girişimde bulunmuş ve bilgisayarında hali hazırda Windows 7 veya Windows 8.1 yüklü olan tüm kullanıcılar için bir yıl boyunca ücretsiz olarak sunmuştu. Ne yazık ki o bir yılın dolduğu güne gelmiş bulunuyoruz.

Eğer bilgisayarınızın işletim sistemi orijinal Windows 7 ya da Windows 8.1 ise ve Windows 10’a geçme planları yapıyorsanız, elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Zira 29 Temmuz 2016’dan sonra eski işletim sistemlerini yükseltmenin 120 dolarlık bir ücreti olacak.İşletim sistemlerini son bir yıl içerisinde yükselten kullanıcılar, Microsoft’un 2 Ağustos günü yayınlayacağı yıl dönümü güncellemesinden de ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

Bilgisayarınızın görev çubuğunda yer alan Windows 10 yükseltme bildirimine tıklayarak ve ilgili adımları takip ederek kolayca birkaç saat içerisinde işletim sisteminizi yükseltebilirsiniz.

Site Footer