Facebook App ID is missing!

Türkiye Çay İçiyor Fotoğraf Yarışmasına Katılın

Çay, Türkiye’de birçok evin olmazsa olmazı; sadece bir günde 250 milyon bardak çay tüketiliyor ve çaysız yaşayamadığını dile getiren sayısız insan var. Sohbetlerin olmazsa olmazı çay, misafirperverlik ve paylaşmanın da odak noktalarından. İşte bu harikulade kimlikten yola çıkılarak tasarlanan bir fotoğraf yarışması ise tam olarak sizi çağırıyor! Tek koşul ise 18 yaşından büyük olmanız.

Türkiye Çay İçiyor Ulusal Fotoğraf Yarışması adını alan organizasyon ile geniş kitlelerin objektifine yansıyan çaya dair konuların aynı potada buluşturulması hedefleniyor. Türkiye Çay İçiyor temasına sahip yarışmaya TFSF üzerinden online olarak katılım mümkün. Kısa bir kayıt işleminin ardından çay konulu fotoğrafların gönderimi ile yarışmaya katılım sağlanıyor.

Birincilik ödülü 10 bin TL

Yarışmanın ödülleri ise birinciye 10 bin TL, ikinciye 5 bin TL, üçüncüye 3 bin TL ve 2 adet bin TL mansiyon ödülü şeklinde. Ayrıca plaket de verilecek. En fazla 30 adet sergileme ödülü olarak da 250 TL verilecek. Yarışmaya son başvuru tarihi 15 Mayıs 2015.

Sonuçlar Mayıs ayında açıklanacak

Emin Kanbur, Levent Karacaoğlu Prof. Dr. Özer Kanburoğlu, izzet Keribar ve M. Reşat Sümerkan’ın seçili kurulunu oluşturacağı yarışmada sonuçlar 26 Mayıs 2015’te açıklanacak. Sergi ve ödül töreni ise Haziran ayının başında. Yarışma Ulusal Çay Konseyi tarafından ÇAYKUR sponsorluğunda düzenleniyor.

Site Footer