Facebook App ID is missing!

Türk Telekom Markalı İlk Telefon TT175 Tanıtıldı

Türk Telekom Grubu, kendi markasını taşıyan ilk akıllı telefonu TT175’i tanıttı. Türkiye’de parmak izi okuyucusuna sahip ilk operatör markalı cihaz olan TT175, metal gövdesi, 5,5 inç Full HD çözünürlüğündeki ekranı, gerçek 8 çekirdekli işlemcisi ile performans ve tasarım olarak sınıfının en iyisi. 13 MP arka, 5 MP ön kamera ve Kamera+ uygulaması ile çok kaliteli fotoğraf çekme özelliğine sahip.

Sadece Türk Telekom Grup mağazalarında müşteriyle buluşacak olan TT175, KDV dahil 899TL’lik peşin fiyatıyla 3 Aralık’ta satışa sunuluyor. TT175’e sahip olmak isteyenler, Türk Telekom, TTNET ve Avea faturalarına ek avantajlı kampanya ve taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilecekler. TT175, Türkiye’de parmak izi okuyucusuna sahip ilk operatör markalı cihaz olma özelliği ile 0,5 milisaniyede kullanıcısını tanıyor. Aynı zamanda şık metal gövdesi, 5,5 inçlik full HD ekranı ve gerçek 8 çekirdekli işlemcisi ile mükemmel bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

TT175 sahip olduğu ön ve arka kamerasıyla kullanıcısına her an kaliteli fotoğraf çekme imkânı sunuyor.13 MP olan arka kamerasında otomatik odaklama ve LED flaş yer alıyor. Bu kamera ekrana dokunarak netleme, yüz algılama, HDR ve panorama gibi özelliklere sahip. Hareket algılama yeteneğine sahip 5 MP’lik ön kamera elle yapılan “V” işaretini hemen algılıyor ve 3’ten geriye doğru sayarak fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor. Ön kamera çekiminde kusursuz fotoğraf elde etmek isteyenler için ayrıca güzel yüz modu da bulunuyor. TT175’in ana kamerası profesyonel seviyedeki Kamera+ uygulaması ile kullanıcılarına yüksek kalitede fotoğraf ve video çekmenin yanı sıra, video montajlama, ek bir uygulamaya gerek duymadan kolaj yapma ve ortam ışığına göre renk ayarlayabilme gibi yaratıcıklarını açığa çıkaran bir kamera deneyimi sunuyor.

Yalnızca Türk Telekom Grubu mağazalarında satışa sunulacak olan TT175; silver, dark grey ve gold olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip. Cihazda yer alan duvar kâğıtları Türk Telekom renklerini ve motiflerini içeren, aynı zamanda mobil trendlere uygun modern tasarımlar arasından Türkiye’deki kullanıcılar için özel olarak seçildi. Android Lollipop işletim sistemiyle sunulan cihaza çok yakında 6.0 Android Marshmallow güncellemesi de gelecek.

Sadece Türk Telekom Grubu mağazalarında satışa sunulacak olan TT175, KDV dahil 899 TL peşin fiyatla veya Türk Telekom, TTNET ve Avea faturalarına ek avantajlı kampanya ve taksitli ödeme seçenekleriyle satın alınabilecek. TT175 ile birlikte Avea müşterilerine 3 ay ücretsiz Tivibu Cep Avea, 3 ay ücretsiz TTNET Müzik, 1 ay ücretsiz Avea Lig aboneliği ve cihazı ilk ay satın alanlara yeni yılda kullanabilecekleri 50 TL değerinde Google Play alışveriş hakkı hediye edilecek.

4.5G teknolojisini destekleyen TT175, gelecek yıl Türkiye’de hizmete girecek olan 4.5G servisleriyle uyumlu olacak şekilde tasarlandı. TT175 satın alan ve mevcut SIM kartı 4.5G uyumlu olmayan müşteriler için SIM kart değişim hizmeti ise Türk Telekom Grubu mağazalarında ücretsiz olarak sağlanacak.

TT175 – Teknik Özellikler:

Ekran: 5,5 inç Full HD

Kamera: 13 MP arka / 5 MP ön

Hafıza: 2 GB RAM /16 GB Dahili Hafıza

Batarya: 3.000 mAh

İşlemci: 1.3 GHZ 8 Çekirdekli İşlemci

Bağlantı: 4.5G Uyumlu

Boyutlar:: 155.3mm X 77,2 mm X 8,55 mm, 160gr

Renk Seçeneği: Silver, Dark Grey, Gold

Diğer: Metal gövde, Parmak izi okuyucusu, Kişiselleştirilebilir Özel Arayüz

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: