Facebook App ID is missing!

Total War Battles: Kingdom Bedava Gelecek

Oyun geliştiricisi Creative Assembly, strateji türündeki Total War Battles: Kingdom’ın duyurusunu gerçekleştirdi. Hazır olun! Yayınlandıktan sonra ücretsiz olarak oynanabilecek!

Total War serisi, dünya genelindeki sıra tabanlı strateji türü oyun meraklıları tarafından büyük ilgi gördü. Sayısız ödülle başarısının taçlandıran Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War oyunlarının sonucusunun duyurusu gerçekleştirildi.

Avrupa’dan Japonya’ya Afrika’dan Amerika’ya kadar dünya tarihinin en çarpıcı dönemlerini oyun severlerle buluşturan Total War oyunlarının sonuncusu kalıcı dünya strateji oyunu olarak tanımlandı ve tam isminin de Total War Battles: Kingdom olacağı açıklandı.

Oyunun yayıncılığını üstlenecek SEGA, Total War Battles: Kingdom’ın 10. yy başlarında geçeceğine işaret etti. Ancak ilk bilgiler sadece bunlarla sınırlı değil, oyunun fiyatı da açıklandı: 0 TL! Evet, Total War Battles: Kingdom, ücretsiz olarak oyun meraklılarıyla buluşacak. Ayrıca PC’nin yanı sıra mobil platformda da oynanabilecek. Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Site Footer