Facebook App ID is missing!

Total War Attila Detaylanıyor

Rome II Total War için yayınlanacak yeni oyun ek paketi Total War Attila’ya dair en son detaylar…

2000’lerin başından itibaren yayınlanmaya başlanan ve tüm dünyada büyük ilgi ile gören strateji türünün en iyi örneklerinden Rome II Total War oyununa ‘Attila’ adında yeni bir ek paket geliyor.

Roma İmparatorluğu’nun ve temelde Avrupa siyasi haritasının üzerinde şekillenen Rome II Total War için gelecek olan Attila paketine ilişkin resmi tanıtım videosu yayınlandı. Aşağıda yer alan videoda oyunun gelişmiş grafikleri, savaş sahneleri ve detaylar göz dolduruyor.

Total War Attila adıyla gelecek olan oyun ek paketi Roma İmparatorluğu’nun siyasi ve askeri açılardan düşüşe geçtiği bir dönemde geçiyor. İmparatorluğun etrafında çok sayıda tehlike var, üstelik doğudan duman kokuları yükseliyor, Atilla ve orduları geliyor!

Atilla’nın Avrupa’ya yaklaşan ve karşısına çıkan tüm devletleri, orduları kırıp geçiren istila hareketinin sonuçları ise Roma için korkunç boyutlara ulaşıyor. Atilla’dan kaçan barbarlar, sürekli olarak batıya, yani Roma’nın kalbine doğru ilerliyor, deyim yerindeyse kaçışıyor.

Oyunda bu istila hareketinin sonuçları olarak bolca savaş, güçlendirilmesi gereken askerler, doğrultulması gerekli ekonomi ve siyasi güç temelinde strateji oyunları tarihine geçecek bir deneyim söz konusu. Total War Attila ile strateji oyunu meraklılarının yine uzun saatlerinin bilgisayar ekranlarında geçmesi olası gibi.

Attila ek pakleti ile ilgili gelen son bilgiler, hem Mac hem de Windows platformlarına geleceği ve 2015’in ilk aylarında satışına başlanacağı yönünde. Yayınlanan resmi tanıtım videolarından biri aşağıda yer alıyor. İyi seyirler…

Site Footer

%d bloggers like this: