Facebook App ID is missing!

The Witcher 3: Wild Hunt’tan Yeni Görüntüler

The Witcher serilerinin en son üyesi için heyecanlı bekleyişe renk katacak, oyuncuların sabırsızlığını artıracak detaylar gelmeye devam ediyor. Geralt’ın hikayesini konu alan oyunda açık dünya oynanış ve devasa boyutlardaki harita öne çıkıyor. Merakla beklenen oyuna dair yayınlanan en son görüntüler ise The Witcher 3: Wild Hunt’ın görsel açıdan oldukça iddialı olduğuna dair önemli ipuçları veriyor.

Haberin devamında göreceğiniz videoda, PlayStation ve Xbox One’daki oynanışı konu ediniyor. Zaten PC sürümüne dair görsel düzey, ilgili PC konfigürasyonlarına göre değişiklik gösterecektir.

Öne çıkanlar

Peki yeni oynanış videosunda ne gibi detaylar öne çıkıyor? The Witcher 3: Wild Hunt’a dair oynanış görüntüleri ilk dikkat çeken konu durumunda. Buna ek olarak bazı oyun editörlerinin de The Witcher 3: Wild Hunt’ı oynadıkları görülüyor.

Editörlerin oyuna dair görüşlerinin de yer aldığı videoda The Witcher 3: Wild Hunt için övgü dolu sözler var. Video, The Witcher 3: Wild Hunt’ı merakla bekleyen oyun severler için detaylı fikir edinimi sağlarken grafik temelli detayların üzerinde ne denli yoğun biçimde durulduğunu da açıkça gözler önüne seriyor.

Detaylar ve yayın tarihi

The Witcher 3: Wild Hunt adıyla sahne almaya hazırlanan, CD Projekt RED tarafından geliştirilen oyunun küresel dağıtımını Warner Bros ve Namco paylaşacak. Namco Avrupa’daki dağıtımı üstlenirken, ABD’deki dağıtım Warner Bros imzasını taşıyacak. 3. şahıs türündeki video oyunu PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC için yayınlanacak.

Tüm DLC’ler ücretsiz olacak

Tek oyunculu bir oynanış sunan The Witcher 3: Wild Hunt, Red Engine 3 oyun motoru üzeirinde gelecek ve resmi yayınlanma tarihi de 19 Mayıs 2015. Oyun, DVD, Blu-Ray ve çevrimiçi dağıtım yoluyla oyun severlerle buluşacak. Oyunun fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmazken yapılan açıklamaya göre oyuna gelecek tüm DLC’ler ücretsiz olacak.

 

Site Footer

%d bloggers like this: