Facebook App ID is missing!

The Last of Us 2 Göründü

The Last of Us 2 için çalışmalar devam ediyor. Sony PlayStation 4 platformunun en iyileri arasındaki oyunun ikincisi geliyor.

The Last of Us’ın PlayStation 4 platformu üzerinde bıraktığı etki büyük olmuştu. Oyun, gerek yeni bir oynanış yapısına sahip olması gerekse güçlü senaryosuyla diğer oyunlardan ayrı bir yerde konumlandı. PlayStation 4 için özel olarak geliştirilen oyunun ikincisinin de yolda olduğu ortaya çıktı.

Naughty Dog adlı geliştirici şirketin tasarladığı oyuna dair ilginç bir gelişme yaşandı ve usta tasarımcı Michael Knowland’ın The Last of Us 2 için çalıştığı belirtildi.

Knowland’ın LinkedIn profilinde paylaştığı bilgiye göre usta isim, söz konusu oyunun geliştirilmesi sürecince aktif olarak rol oynamış ve prototip tasarımcı görevini üstlenmiş.

İlk kez ortaya çıktı

Knowland’ın oyundaki karakterler ve objelerin tasarlanması sürecinde rol oynadığının ortaya çıkması ile beraber The Last of Us 2’nin üzerinde çalışıldığı da ilk kez açığa çıkmış oldu. Bu gelişmenin ardından Sony’den de resmi bir açıklama her an gelebilir.

Gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında yer alan The Last of Us’ın ikincisinin yayınlanmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Oyunun gerek ticari başarısı gerekse popülaritesi ile birlikte ikinci versiyonun da hem Sony hem de Naughty Dog tarafından el üstünde tutulması bekleniyor.

Ne zaman yayınlanacak?

The Last of Us 2’nin yapımcısı, 2015’in en çok beklenen oyunlarından Uncharted 4’ün de yapımcılığını üstleniyor. Bu nedenle The Last of Us’ın geç bir tarihte yayınlanması konusunda bir beklenti söz konusu. Her iki oyuna dair gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: