Facebook App ID is missing!

Temiz Havalı Mutfaklar İçin Güçlü ve Sessiz Davlumbazlar

“Gelecek Evinizde” sloganıyla ileri teknolojiyi daha fazla kolaylık ve konfor için hayata kazandırmaya devam eden Siemens’in yeni paslanmaz çelik duvar tipi LC91KB672, LC91KB572, LC91KB272 olmak üzere üç farklı renge sahip yeni davlumbazları, mutfakta ve yaşam alanlarında kötü kokulardan arınmış çok daha ferah bir atmosfer sağlamak için geliştirildi. Siemens’in yeni davlumbazları, normal kademede saatte 580 metre küp, yoğun kademede ise saatte tam 800 metre küplük havayı temizleyebiliyor.

Enerji verimliliği yüksek, 260 watt’lık güçlü ve güçlü olduğu kadar da sessiz IQ drive motor teknolojisine sahip Siemens davlumbazlar 3’ü normal ve 2’si yoğun olmak üzere 5 ayrı güç kademeli kullanım seçeneği bulunuyor. Üstelik ileri teknoloji ürünü davlumbaz motoruna 10 yıl garanti veriliyor.

Hava çıkışlı veya hava dolaşımlı kullanıma uygun Siemens davlumbazlar, 3x3W gücünde mavi-beyaz LED aydınlatma ve dokunmatik dijital göstergesiyle konforlu ve şık bir görünüm sergiliyor. 1 adet metal yağ filtresinin bulaşık makinesinde yıkanabiliyor olması, 120 ve 150 mm çapında baca borusu ile kolay bir kullanım sunuyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: