Facebook App ID is missing!

Tatilcilerin İnternet Çilesine Son

Yaz aylarının en sıcak dönemini yaşadığımız bu günlerde, hemen herkes dinlenebilmek için tatil bölgelerine gitmeyi tercih ediyor. Üstelik sadece tatile gidenler değil, internet üzerinden uzaktan çalışma imkanı olanlar da hoteller, yazlıklar ve tatil köylerini tercih ediyor. Tam da bu noktada, hızlı, güvenli ve stabil bir internet erişiminin önemi ortaya çıkıyor. Dünyanın lider ağ teknolojisi firmalarından ZyXEL ise kablosuz ağ performansını artıran, kapsama alanını genişleten ve sağlam bir güvenlik sunan üstün özelliklere sahip kablosuz Pro Wireless ürün ailesi ile bu soruna kesin çözüm sağlıyor.

ZyXEL’in pazara sunduğu Pro Wireless ürünleri, sağlam güvenlik özellikleri, yüksek performansı ve geniş kapsama alanı ile özellikle hotel ve tatil köyü gibi geniş bir alana sahip büyük mekanların gözdesi durumunda. Multi-SSID ve VLAN desteği de bulunan ZyXEL Pro Wireless ailesindeki ürünlere birden fazla kablosuz ağ tanımlanabiliyor ve sanal ağlar oluşturulabiliyor. ZyXEL Pro Wireless ürünleri, WDS (Wireless Distribution System) özelliği sayesinde ağda bulunan diğer Pro Wireless cihazları ile kablosuz haberleşebiliyor. Dahası WDS sayesinde en geniş alanlarda bile kablosuz sinyallerin erişemediği ölü noktalar sorun olmaktan çıkıyor.

Ayrıca WAC6500 Serisi Akıllı Anten Wi-Fi Erişim Noktası, Wi-Fi erişim noktalarında geleneksel olarak kullanılan antenlerin performansını 2 katına çıkartan yeni bir akıllı anten teknolojisi sayesinde, kapsama gücünü ve kapasitesini artırırken enterferans dayanıklılığını da bir üst seviyeye çıkartıyor. Aynı anda daha çok kişinin ortak bir ağ bağlantısını verimli bir biçimde kullanmasına olanak tanıyan WAC6500 Serisi, yüksek performanslı internet erişiminin ciddi bir ihtiyaç olduğu otellerde mükemmel bir çözüm sunuyor.

Geniş mekana sahip yazlıklarda ise bağlantı sorunlarını ZyXEL’in güçlü kablosuz router ve modemlerinin yanından ZyXEL’in Powerline serisi ürünleri çözüyor. Elektrik kablolarınızı ve prizlerinizi ZyXEL’in tak-çalıştır Powerline ve Coax adaptör serileri ile bir ağa dönüştürebilirsiniz. Powerline teknolojisi ile medya içeriklerinizi paylaşmanın yanı sıra internet bağlantınızı da paylaşabilirsiniz. Evinizde bulunan tüm ağ cihazlarınızdan video seyredebilir, çevrimiçi oyun oynayabilir ve ağınızı yüksek performanslı bir ağa dönüştürebilirsiniz. Sadece ZyXEL‘in Powerline Adaptörleri’ni veya Kablosuz Genişleticilerini prize takarak, evinizde sinyalin zayıf olduğu yerlere kolay bir şekilde konumlandırarak bağlantı problemini ortadan kaldırabilirsiniz.

Site Footer