Facebook App ID is missing!

Su Geçirmeyen Bluetooth Hoparlör

Philips, yaz tatili dönemi yaklaşırken, tüketicilerinin tatilde hayatını kolaylaştıracak ürünleri piyasaya sunuyor. Philips’in yeni su geçirmez kablosuz hoparlörü BT2200, bu yaz tatilcilerin yanından hiç ayırmayacağı, müziği havuzda ve denizde bile en kaliteli sesle dinlemelerini sağlayacak bir hoparlör olacak. Bu sportif tasarımlı taşınabilir kablosuz hoparlör; ısıya ve suya dayanıklı olmasıyla fark yaratıyor.

Philips BT2200, sağlam tasarım ve gelişmiş ses performansını bir arada sunan bir kablosuz hoparlör. Bluetooth ile kablosuz müzik akışını sağlayan BT2200, kolay kullanımıyla dikkat çekiyor. BT2200’de hands free (eller serbest) çağrılar için entegre mikrofon bulunuyor.

2.8 W çıkış gücüne sahip  BT2200, sağlam ve su geçirmez bir ürün. Su üstüne bıraktığınızda sizinle birlikte suyun yüzünde kalabiliyor. Dahili şarj edilebilir piliyle istediğiniz yerde müzik dinleyebileceğiniz ürünü, her yere taşımak için kendi askısını kullanabiliyorsunuz.

Yerleşik mikrofonu sayesinde hoparlörünüz telefon ahizesi görevini de üstleniyor. Biri sizi aradığında müzik duraklatılıyor ve hoparlör üzerinden konuşabilmeniz sağlanıyor. BT2200, 5 saatlik çalma süresiyle keyfi de kısa kesmiyor.

Philips BT2200’nin tavsiye edilen perakende satış fiyatı  179,90 TL.

Site Footer