Facebook App ID is missing!

Huawei P9 Lite İle Stil Yeniden Tanımlandı

Huawei son amiral gemisi P9’un ardından şimdi de zarif tasarımı, ilgi çekici  kamera özellikleri, üstün ses kalitesi ince yapısıyla yeni nesil P serisinin son üyesi Huawei P9 Lite’ı, Türkiye’de satışa sundu. Huawei P serisinin tasarım ve teknolojiyi ön planda tutan işlevi bir arada sunan akıllı telefonu Huawei P9 Lite, P serisinin değişmez unsurlarından minimalist tasarım yaklaşımı ile stili yeniden tanımlıyor. İnce gövde yapısı, daha detaylı hale getirilerek; renkler, pürüzsüz yüzey dokusu ve kullanılan farklı materyallerle birlikte, dikkat çekici bir uyum içerisinde tasarlandı. Farklı zevklere hitap eden siyah, beyaz ve altın renk alternatifleriyle stilinizi tamamlıyor.

Huawei P9 Lite’ın 5,2 inç Full HD ekranı tüm görsel ihtiyaçlar için ideal bir kullanım sunuyor. Yüksek kontrast değerleriyle keskin ve berrak bir görüntü performansına sahip. Ekran az ışıklı ortamlarda parlaklığı minimum seviyeye kadar indirgerken, okumayı da oldukça kolay hale getirerek göz koruması sağlıyor. %76,4 ekran-gövde oranı ve minimal kasa boyutlarıyla oldukça hafif ve kompakt bir akıllı telefon olan P9 Lite, çekici tasarımı ve özellikleriyle kullanıcılarına en iyi mobil deneyimi yaşatmak için hazır.

Huawei P9 Lite, fotoğraf kalitesini ön planda tutan kullancılara kamera alanında da yenilikler sunuyor. Yeni nesil 13MP sensör ile güçlendirilen P9 Lite’ın kamerası, 5 katmanlı lensi ile kristal berraklığında fotoğraflar için tasarlandı. Az ışıkta dahi performanstan ödün vermeyen P9 Lite, gece selfie’lerindeki başarısıyla da iddialı. Öte yandan arka kamerada güzellik modu, yemek modu gibi özelliklerle sosyal medya kullanıcılarını çok cezbedecek ayrıcalıklar bulunuyor.

Mavi ışık fitresi, gölge ve parlaklık değerlerini dengelerken, çift yönlü yansıma önleyici, ışığı en iyi şekilde filtreleyerek sonuçlara katkı sağlıyor. P9 Lite, hızlandırılmış çekim panorama çekimden yavaş çekim seçeneklerine uzanan, geniş bir kamera özellikleri listesine sahip. Cihaz geniş açılı lensi ve selfie çekimi esnasında kullanıcının yüzünü aydınlatma özellikleri ile mobil fotoğraf deneyimini çok daha keyifli kılıyor.

P9 Lite gürültü engelleyici ses kayıt özelliği ve stereo kayıt özelliğiyle Huawei P9 Lite, ses özelliklerinde de iddialı. Ayrıca, yüksek ses modu sayesinde görüşme kalitesinde mükemmellik sunuyor. SmartPower 4.0 özelliği ile pil ömrü konusunda da kullanıcılarını yarı yolda bırakmayan P9 Lite, ARM TrustZone technology tarafından güçlendirilen güvenli parmak izi sensörüyle verileri en iyi şekilde koruyor.

Site Footer

%d bloggers like this: