Facebook App ID is missing!

Sony Xperia Z4 Tablet’in Avrupa Fiyatı Belli Oldu.

Sony Xperia Z4 Tablet, birçok özelliği ile tablet bilgisayarlar arasında öne çıkan bir model olarak geliştirilmiş. Suya ve toza dayanıklılık, yüksek ekran çözünürlüğü ve performansı ile dikkat çeken tabletin fiyatı merak ediliyordu. Özellikle iPad Air 2’ye alternatif oluşturması beklenen cihazın fiyatının da buna göre olacağı düşünülüyordu. Ancak, cihazın baz modelinin Fransa resmi Sony sitesinde yer alan ön sipariş fiyatı 559 Euro olarak belirlenmiş. Bu da, iPad Air 2’nin baz modelinde 50 Euro daha pahalı olduğunu ortaya koyuyor.

Sony tarafından geliştirilen klavye/dock ile birlikte baz model bir Xperia Z4 Tablet satın almak isterseniz, ön sipariş fiyatı 659 Euro’ya çıkıyor. LTE (4G) bağlantısı özelliğine sahip olan Z4 Tablet modelinin fiyatı ise 659 Euro olarak belirlenmiş ve eğer klavye/dock ile birlikte satın alınmak istenirse, 759 Euro ödemek gerekiyor. Tableti satın almadan bir klavye/dock satın almak isterseniz, ödemeniz gereken miktar 180 Euro.

Sony Mobile’ın Fransa resmi sitesinde ön sipariş alınmaya başlanan tabletin fiyatı 559 Euro olarak belirlenmiş. Apple iPad Air 2’nin baz modeline göre 50 Euro kadar daha pahalı olan cihazın Türkiye fiyatının da benzer bir şekilde olmasını ön görmek yanlış olmayacaktır.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: