Facebook App ID is missing!

Sony Action Cam ile Her Gün Başka Bir Macera

Yeni Sony HDR-AS50 Action Cam ile, nefes kesici çekimler yaparak günlük maceralarınızı yeniden yaşayın. İster seyahat ediyor olun ister su sporları yapın, ister bisiklet sürün ister yalnızca dolaşın, HDR-AS50 bu deneyimlerinizin hepsini kaydetmenize ve büyüleyici Full HD videolar ile yeniden yaşamanıza imkân veriyor.

HDR-AS50’de bulunan, ZEISS Tessar lens ile bir araya getirilen 11.1 megapiksel arkadan aydınlatmalı CMOS sensör, içeriklerinizin billur gibi netlikte olmasını sağlayan yüksek çözünürlük ile çekmenize imkân veriyor. Aynı zamanda yelpazenin en üst modeli olan FDR-X1000V’de bulunan ve öncülüne kıyasla üç kat daha güçlü olan gelişmiş SteadyShot , motokrostan kuşbakışı manzaralara kadar her şeyi çekerken titremesiz görüntüler sağlıyor. Görüntü sabitleme sistemi, telsizle kontrol edilen helikopter veya insansız hava araçları ile kullanım sırasında meydana gelebilen düşük genlikli titreşimlere karşı özellikle etkili. Hava dalışı, koşu veya bisiklet sürerken sarsılma ve bulanıklık telafi edildiğinden, aksiyon sporlarının net ve sabit görüntülerini kaydetmek de artık sıkıntı olmaktan çıkacak.

HDR-AS50, “açı ayarlama” ve “zoom ayarlama” özellikleri ile alan açısının ayarlanmasına da artık izin veriyor. Kullanıcılar, açı ne olursa olsun yüksek kalite için her sahnenin görüntüde daha az bozulma ile mükemmel kare ayarlamasına imkân veren, geniş ve dar açılar arasında iki adımlı açı değiştirmeden de yararlanabiliyorlar. HDR-AS50’nin yeni geliştirilmiş 3x pürüzsüz zoom’u ile aksiyona daha da yaklaşabilirsiniz.

HDR-AS50’nin gövdesi, geniş kullanım aralığına vurgu yapılarak yeniden tasarlandı. Sony Action Cam, sağladığı yeni ve iyileştirilmiş kullanıcı ara yüzü ile, zamanın önemli olduğu anlarda simge ve butonlar ile kolay kullanımı mümkün hale getiriyor. Kullanıcılar, akıllı telefon ve tabletler ile Action Cam’lerini kontrol edebiliyor, PlayMemories Mobile uygulamasını kullanırken kamerayı açıp kapatabiliyorlar.

Kameranın arkasında bulunan USB yuvası, bir aksesuar takılıyken dahi kullanıcıların kablo takmasına imkân vererek çekim sırasında dahi Action Cam’in bir mobil pilden beslenebilmesini sağlıyor. Geliştirilen tripod soketi ise tripod adaptörü ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Sporcular ve diğer eski kullanıcılardan alınan geri bildirimler doğrultusunda bazı değişikliklerin de yapıldığı yeni kamerada artık birçok yeni ve gelişmiş kullanıcı özelliği de bulunuyor. Ayarlanabilir ve gelişmiş uyarı seslerinin yanı sıra üst, ön ve arka kısımlardaki üç sinyal ışığı da, kask takarken veya kamera gidon ya da tek ayağa takılıyken dahi kameranın kayıtta olup olmadığına daha iyi dikkat çekmek amacıyla eklendi.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: