Facebook App ID is missing!

Sonraki Assassin’s Creed İngiltere’de Geçecek

2014 yılının sonlarına doğru yayınlanan aksiyon-macera türündeki Assassin’s Creed: Unity’nin ardından bir sonraki oyunun detayları ortaya çıktı.

Assassin’s Creed serilerinin en son üyesi Unity’nin ardından, 2015 yılına dair oyunun detayları da ortaya çıktı. Oyunun yapımcı ve geliştiricileri ile bağlantılı olmayan, ancak resmi olarak doğruluğu kabul edilen detaylara göre sonraki Assassin’s Creed oyunu ‘Victory’ takısıyla sahne alacak.

2015 yılının sonunda yayınlanacak olan Assassin’s Creed: Victory, serinin Avrupa kıtasında geçecek en son oyunu olacak ve kahramanımız bu kez de İngiltere’de görevlerini tamamlamaya çalışacak. Oyun severleri bir hayli heyecanlandıran sonraki nesil Assassin’s Creed’in bazı fotoğraflarını yanı sıra kısa bir videosu da basına yansıdı.

Victoria Dönemi’nde geçecek

Oyun, 1830-1900’lerin ilk yılları arasında İngiltere’de hüküm süren Kraliçe Victoria’nın dönemine vurgu yapıyor. Bu dönem, İngiltere toprakları ve tarih sahnesi adına ilginç özelliklerle dolu. Sanayi Devrimi ile birlikte toplusal sınıflarının derinleşmesi, karmaşa, büyük gemilerle kıtalar arası seyahatler dönemin özellikleri arasında.

Bolca heyecan

Assassin’s Creed: Victory’de Victoria Dönemi olarak adfedilen yıllar, hem Amerika kıtası hem de Britanya’da tamamlanması gereken zorlu görevlerle karşımıza çıkacak. Oyunda deniz araçları kullanılarak seyahatler yapılacak, ticaret konusunda hatrı sayılır öneme sahip tüccarlar öldürülecek ve devlet yönetimine doğrudan etki edecek cinayetlerin işlenmesi oyun severlerden beklenecek.

Ekim ayında gelebilir

Assassin’s Creed: Victory, PS4, PC ve Xbox platformlarına muhtemelen bu yılın Ekim ya da Kasım ayların içerisinde gelecek. Oyunun geliştirme sürecine ilişkin ilk resmi bilgilerin de kısa zaman içinde paylaşılması bekleniyor.

Site Footer

%d bloggers like this: