Facebook App ID is missing!

Sıradışı Macera Devam Ediyor

Sıradışı ve özel tasarımlarıyla dikkat çeken Bomberg, asiller arasında bir statü olarak kabul edilen avcılığın sembolü, yırtıcılığıyla nam salmış şahinden yola çıkarak hazırladığı “Bolt-68 Falcon” koleksiyonuyla saat tutkunlarını çarpıcı bir zaman yolculuğuna çıkarıyor.

Dünyada sadece 250 adet sınırlı sayıda üretilen koleksiyon “Bolt-68 Falcon”, cesur çizgileri ve özel tasarımıyla dikkat çekiyor. Otomatik makinası ile İsviçre saat yapımcılığının saf deneyimini sergilemekte olan bu saat; altın kaplama detaylı gerçek hint rakamları ile bezenmiş kadranı, çelik ya da siyah pvd kaplama kasası ve üst kısmına yerleştirilmiş sıradışı butonları ile zamanı yeniden yorumluyor.

Siyah ya da krem renklerinde kayış seçenekleri ile tüketicinin beğenisine sunulan “Bolt-68 Falcon”, şahin detayları ile tasarlanan madalyon ve zinciriyle aynı zamanda eşsiz bir cep saatine de dönüşebiliyor. Bir saatten daha fazlasını sunan “Bolt-68 Falcon koleksiyonuna; 15.600 TL fiyatıyla Günsal Saat resmi satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Site Footer