Facebook App ID is missing!

Şıklıkta ve Performansta Sınırları Casper Via A1 ile Zorlayın

Casper’ın, yeni akıllı telefon modeli olan Casper Via A1; elmas kesim şık metal dizaynı ile en üst teknoloji yüksek performansı birleştiriyor.

Casper, üstün performans ve şıklığı bir arada arayanlara özel sunduğu Casper Via A1 modeliyle dikkat çekiyor. Kullanıcıların beklentilerinin ötesine geçmek için tasarlanan üründe ayrıca; Gorilla Glass 3 ekran teknolojisiyle sağlamlaştırılmış 5,5 inch FHD ekran, 64 GB gibi yüksek dahili hafıza kapasitesi, gerçek 4.5G bağlantı hızı, 8 Çekirdek ve 4 GB RAM sayesinde maksimum hız ve performansı, Çift Sim Kart kullanma imkanı, Parmak izi ile cihaz ve uygulama güvenliği seçenekleri, Dual pencere özelliği ile aynı anda iki uygulama kullanma imkanı veren özelleştirilmiş yazılımı ile oldukça farklılaşıyor.

Zarif, köşeleri yuvarlatılmış kusursuz elmas kesim metal tasarımı ve altın rengi ile stil sahibi herkesin öncelikli tercih edeceği oldukça şık bir görünüme sahip.

Güzel fotoğraflar çekmeniz için hem yüksek kamera performansı, hem de cilt güzelleştirme gibi birçok çekim modu bulunan telefonda, ekran flaşı özelliği sayesinde az ışıkta bile harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu fotoğrafları istediğiniz gibi düzenleyebilir, on binlerce fotoğrafı da telefonunuzun hafızasında rahatlıkla saklayabilirsiniz. 128 GB ekstra hafıza kartı ile ise toplamda 192 GB olan telefonunuzun hafızası neredeyse bir bilgisayara eşdeğer oluyor.

Lansmana özel sadece 1499 TL olan Casper Via A1, tüm teknoloji satış noktalarında sizleri bekliyor!

Site Footer

%d bloggers like this: