Facebook App ID is missing!

Sıcak Yaz Günlerini Serinletin

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, hayata dokunan ve yaşamı kolaylaştıran küçük ev aletleriyle, tüketicilerin mutfaktaki yaşamına da değer katıyor. Geniş iç hacimli yeni Maksima buzdolaplarıyla karpuzların yüzünü güldüren ve onlara soğutucularda yer açan Profilo, marifetli blenderı ile de soğuk karpuzlarla farklı tarifler hazırlama imkanı sunuyor . Yaz sıcaklarında karpuzlu özel kokteyller ve smoothieler hazırlamak, evde pratik ve sağlıklı dondurma yapmak 750 Watt’lık güçlü bir performansa sahip Profilo Blenderla hem çok kolay hem pratik.

Buz kırma özelliği ile bastıran sıcakların kurtarıcısı Profilo blenderın özel aparatı sayesinde fındık, ceviz gibi ürünler de rahatlıkla öğütülüyor.

İşte Profilo Blender ile hazırlayabileceğiniz Karpuzlu smoothie tarifi

Malzemeler: 1-2 dilim karpuz, 3 top vanilyalı dondurma, 8-10 küp buz

Yapılışı: Buzları Profilo blenderın 1,5 litrelik cam haznesine koyup parçalayın. Parçalanmış buzların üzerine önce çekirdeklerini ayıklayıp küp küp doğradığınız karpuzları, daha sonra da dondurmayı ekleyip blenderda karıştırdıktan sonra smoothie’leriniz servis edilmeye hazır hale gelecek. Dondurmayı çok koyarsanız daha sulu, karpuzu çok koyarsanız daha meyveli bir içecek elde edersiniz. Buzları çok parçalarsanız hemen su haline dönüşecekleri için içeceğinizin kıvamı daha az yoğun olacağından buzları çok kırmamanız önemli. Bu tarifi dilerseniz kavun ile de deneyebilirsiniz.

Site Footer

%d bloggers like this: