Facebook App ID is missing!

Sevgililer Günü’nde Sevgilinizi Aşk Sözleri ve Hediyelerle Şımartın!

Sevgililer Günü Nedir?

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat tarihinde pek çok ülkede kutlanan, sevgililere özel bir gündür. Hikayesi; Aziz Valentine isimli din adamına ilan edilen bir gün olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple yabancı ülkelerde Valentine’s Day olarak kutlanmaktadır. Günümüzde ise sevgililerin birbirleriyle romantik zamanlar geçirdikleri, birbirlerine aşk sözleri söyledikleri ve birbirlerine hediyeler aldıkları bir gün olarak devam etmektedir.

Sevgililer Günü Hediyeleri

Bu özel günde kim sevgilisinden özel bir sürpriz beklemez ki? Sevgililer gününde hayatınızdaki en özel kişiyi mutlu etmek için ona verdiğiniz değeri çiçek, çikolata gibi küçük bir hediye ve kocaman bir sarılma ile gösterebilir ya da partnerinizin hoşuna gidecek seçenekleri düşünerek ona özel sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Sevgilinize Alabileceğiniz Hediye Seçenekleri

Sevgilinizin her gittiği yere kokunuzu da götürebilmesi için ona kendi parfüm şişenizi vermeniz düşünceli ve romantik bir hareket olabilir.

Kadın parfümleri ve erkek parfümleri kategorilerimizin altında kendi kokunuzu yahut sevgilinize en yakışacak koku çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Klasik ama her zaman karşı tarafı mutlu eden sürprizlerden biri olarak, romantik bir   akşam yemeği eşliğinde her kadının hayallerini süsleyen tek taş yüzük seçenekleri ile partnerinizi çok mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz!

Hangi kadın ayakkabı sevmez ki? Kadınlar için birbirinden güzel yüzlerce topuklu ayakkabı modelleri arasından sevgilinizin zevkine uyacak bir çift topuklu ayakkabı güzel bir hediye seçeneği olabilir.

Aksesuar denince akla gelen ilk seçeneklerden biri tabii ki saattir. Kadın saatleri ve erkek saatleri modellerimizden sevgilinizin tarzını yansıtacak bir saat seçerek tek tıkla bu saatlere en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Saatin yanında sevgilinize verdiğiniz değeri anlatacağınız tatlı bir not yazmayı unutmayın!

Aksesuar demişken kadınların en büyük tutkularından biri olan çantalara değinmemek olmaz. Kadınları mutlu etmek aslında bir çanta kadar basit olabilir. Sadece partnerinizi çok iyi tanıyıp neyle mutlu olacağını iyi bilmelisiniz.

Sevgililer gününde kadınlara hediye almak her zaman daha kolaydır. Erkek arkadaşa hediye almak için kara kara düşünenlerdenseniz erkek arkadaşınızın tarzını ve ilgi alanlarını inceleyerek hediye seçebilirsiniz. Örneğin; klasik tarza sahip bir erkek arkadaşınız varsa ona özel alacağınız kol düğmeleri emin olun çok hoşuna gidecektir.

Erkek arkadaşa alınabilecek bir diğer hediye seçeneği de ayakkabıdır. Kadınlar kadar erkeklerin de ayakkabılara düşkün olduğu bir gerçektir. Birçok tarzda ayakkabı modelleri arasından sevgilinize en uygun modeli seçerek onu çok mutlu etmeniz mümkündür.

Kadınların aksesuar denince akla gelen ilk seçenekleri yukarıda sıraladık. Erkek aksesuarı denince ise akla gelen ilk seçeneklerden biri tabii ki erkek cüzdanlarıdır. Sevgilinize küçük bir kutu hazırlayıp içini sevdiği yiyecekler ve küçük aşk notları ile doldurduktan sonra bir de kullanabileceği bir hediye olabilmesi için güzel bir cüzdan hediye edebilirsiniz. Bu minik tatlı kutu ile mutlu olmayacak kimse yoktur!

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgilinize hazırlayacağınız minik tatlı kutuların içerisine koyacağınız notlar için size birkaç önerimiz var.

“Seni ne zaman unutacağımı sorma çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.”

“Ne zaman seni başkasına anlatmaya çalışsam, tekrar aşık oluyorum”

“Benim gönlüm bir okyanus gibidir. Birbirine bağladığım denizler, akarsular ve kıtalar var. Bütün hepsinin içinde senin izin, senin varlığın beni yoklar. Sensiz kaldığımda damla damla buharlaşırım gökyüzüne”

“Benimle olmanın en huzur verici yanı nedir bilir misin? Sana hiç dokunamasam da, teninin sıcaklığını yüreğimde hissedebiliyorum. Üşüdüğüm gecelerde beni ısıtan yalnızca senin aşkındır.”

“Bütün şairler sana mı aşıktı ki her okuduğum şiirde dinlediğim melodide sen vardın…”

“Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki”

“Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir.”

Site Footer